Voor leden is een aangepaste versie van de index beschikbaar gesteld. In het besloten deel van de website staat dit document met links naar de nieuwsbrieven en magazines die direct als pdf te openen zijn. De index bevat de persoonsnamen, boeken en films die opgenomen zijn in de Nieuwsbrieven 1 tot en 132 (in de index als getal opgenomen), de Airborne Magazines (AM) 1 tot en 13 en de Ministories (MS) 1 tot en met 125. De verwijzingen naar de Ministories zijn volledig in Arabische nummering opgenomen (de eerste 37 uitgaven van de Ministories zijn origineelDvoorzien van Romeinse nummering). Bij het opnemen van de peoonsnamen, in deze index, is de familie- of (achter)naam als uitgangspunt genomen. Deze familienamen kunnen derhalve betrekking hebben op meerdere personen met verschillende voornamen.

The index of persons contains the names of persons as included in the Newsletters 1 to 132 (shown as numbers), the Airborne Magazines (AM) 1 to 13 and the Ministories (MS) 1 to 125. The references to the Ministories are shown with Arabic numberal (the first 37 editions of the Ministories are originally numbered with a Roman numeral). The basis for compling this index of persons is the family- or surname of a person. Therefor these family-names can relate to persons with different first names.

Met dank aan R.H.J. de Kwant

A.

Aalbers (7)

Aalberts 19, 42, 56, (MS 13), (MS 79), (MS 96)

Aalbrecht (34)

Aalderen, van (MS 110)

Aalderink (116)

Aarts (AM 10)

Abbott (100)

Abramczyk 12

Abspoel (AM 11)

Adama (4)

Adams AM 8, AM 10, (MS 95)

Adamson 100

Adenauer AM 11

Adendorf (78), (AM 13), (MS 63), (MS 97)

Adriani (MS 50)

Affolter (112), (MS 39)

Ager 52, (MS 56), MS 110

Aggelen, van (103), (113), 116, (132), AM 11, AM 12

Ahmed (MS 117)

Ainslie (MS 22)

Aird 24

Aits (96)

Aken, van MS 13

Albrecht (114)

Aldersley (MS 51)

Alexander MS 56, (MS 71)

Alferink (84)

Alford (MS 23), (MS 32), 113

Allen 35, (MS 80), MS 110

Allenby (MS 94)

Allport 32

Allsop 31

Allwörden (MS 111), (MS 127)

Alofs 56

Altena 53

Altink 62

Ammerlaan (89), (104), (105)

Andel 84

Anders 48

Anderson 100, (MS 122)

Andrews 62

Anema 44

Angus 9, 17, (125)

Anker 56, 70, 72, 73, 83, 84, (87), 89, 99, AM 11, 59, 104

Annand MS 76

Anrooy, van 84

Anson 106

Apfel MS 63, (MS 115)

Arfman 124

Arkinson 84

Arkwright 124

Armando (Herman Dirk van Dodeweerd)     AM 2

Armitage MS 80, MS 4

Armstrong (AM 12)

Arnhem, Angel of (Kate ter Horst) AM 1

Arnhem, Mary of (Helen Sensburg) 100, (102)

Arnhem, Piet van (Piet de Kruyff) (5), 68

Arnold (MS 78)

Arp(p)e MS 63

Arts 100

Ashbury MS 127

Ashdown 86

Ashmore MS 111, (MS 90), 106

Ashton MS 57

Ashworth MS 97

Askew 112

Assisius, frater (MS 48)

Astaire MS 41

Aston 86

Atkinson MS 57

Attlee[1] 106

Aufenacker 87

Augustinus (130)

Austin MS 76, MS 44, MS 121

Avery 84

B.

Baalen, van AM 13

Baan, van der MS 44

Baat, de 61

Bachenheimer 74

Bachmeier MS 63

Back 72, 92, 99

Badham (MS 57)

Badsey MS 49

Bagguley 26

Baisden 96

Baker 59, MS 65, MS 71, 74, 106

Bakhuis – Roozeboom 48, 67, 78, (126), MS 56, 66

Bakker 40, 61, 102, MS 108, AM 11, (AM 12)

Bal 28, 32, 36, 53, 56, 58, 63, 70, 84, 89, 96, 103, 104, 109, 113, MS 50

Balbach MS 60

Baldino 89, 74

Baldwin MS 53

Balka (AM 2)

Balkenende 116, AM 13

Balmer MS 37

Baltussen 8, 21, 22, 35, 36, 60, 101, 120, AM 13

Bambridge MS 10

Banckhardt MS 63

Bandsma MS 79

Banks 55, 81,MS 122

Banning 35

Banwell (10), 57, 73

Barends 106, 118

Barlow (132)

Barnack MS 63

Barnes AM 12

Barnett 53

Barneveld, van MS 79

Barron MS 76, MS 10, MS 51

Barrow MS 95

Bartle 17

Barton 64, 98, 124

Baskeyfield 63, 64, 70, 86, 92, MS 115, (MS 5)

Bate MS 85

Bateman MS 90, 106

Bathe 77

Batsford MS 65

Baumann 68, 59

Bauer 84

Bax MS 13

Baxley MS 95

Bayerl 78

Baynes 54, (128), MS 80

Beall (AM 9), AM 10, AM 11, AM 12, AM 13

Beasley 20

Beatrix, Koningin / Queen 56, 102, AM 13

Becher 52

Beck (AM 6)

Becker 70, AM 11

Beddoe 31

Beek, van 56

Beek, van der MS 123 deel 2 2)

Beek – Hobart (2), (3), (4), (5), (6), 12

Beekmeijer (5), 48, 70, 126, 99

Beelaerts 78, 66

Beelaerts van Blokland MS 76, MS 91

Beger MS 94

Bégram van Eeten – zie Bollee – Bégram van Eeten

Bégram van Eeten – Kaiser MS 91

Behr 56

Beintema, van 74

Bekkers (6), (10),

Bell 65, MS 43, MS 39

Bellamy 100

Belleman 116

Bellerophon 12

Belmore MS 32

Belonje 7, 12, 99

Bennet MS 65

Benson MS 41

Bent, van den 74, MS 76, MS 111

Benter 30, 31, 77, 99

Benthem, van MS 100

Berends 68, 69, 87, 102, MS 122, AM 5, 61, 78, 89

Berendsen 17, 40, MS 13, (Bijlage 36), MS 38

Berentsen 101

Berg, v.d. MS 13

Berg MS 100, 112

Bergh, van den 64, MS 71, 81

Berghege 19, 30, 31, 78

Bergkotte MS 16, (MS 21)

Berkhuysen AM 8, AM 11

Berlauwt 100

Bernard, Prins / Prince 24, 30, 51, 56, MS 88, 96, 101, AM 13, (MS 24), MS 34, 73, 74

Berry 86

Berserik MS 108

Bestebreurtje AM 11

Betry 74

Betts 61

Beuker 49

Beukhof 102

Beumer MS 110, AM 12, (MS 88)

Bie, de MS 110

Biedermann 84

Bierdrager 96

Bijl MS 117

Bingley 17, 21, 22, 24, 26, 28, 86, (MS 9), 29, MS 97, 118

Birchell MS 85

Bird 86

Bishop 35

Bittrich MS 91, AM 11, MS 32, MS 60, 78, MS 111, MS 127

Blaauw 87, (MS 91)

Black MS 19

Blackligde 86

Blackwood 126, 86

Blanken 56

Blankenstijn jr. 57

Blaxley MS 65

Bleckmann 78

Bles MS 13

Blijleven 78

Block 78

Blockwell 102, MS 97

Bloemen AM 7, AM 8, AM 10

Blume 72

Blundel 109

Boardman 84, MS 65

Bobeldijk MS 13

Bode, van MS 13

Bodemeijer MS 50

Bodifee 49

Boekhorst 55, 59, 66, 70, 74, MS 76, (79), 82, 86, 87, 89, 92, 93, MS 95, 100, 106, MS 110, MS 111, 114, MS 117, MS 121, AM 2, AM 6, AM 7,  108, (MS 85), 89

Boer MS 2, 125

Boer, den (4)

Boeree (10), , 57, AM 12, (MS 14), MS 43, 73, MS 111

Boers 63, 106, MS 117

Boersma (4), (5), 8, 9, (10), , 27, 44, 45, 46, 49, 51, (52), 53, 54, 55, 59, 60, (62), 63, 64, 65, 67, 69, 70, MS 71, 72, 73, 74, 108, MS 76, 77, 79, MS 80, (81), 82, 84, 87, MS 88, 89, MS 90, MS 91, 92, (93), MS 94, MS 95, 96, MS 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, MS 108, 109, MS 111, 112, 114, MS 115, 116, MS 117, 118, 119, 120, MS 121, MS 122, 125, (128), (129), AM 1, AM 2, (AM 3), AM 4, AM 7, AM 8, AM 9, AM 10, AM 11, AM 12, AM 13, MS 1, MS 33, MS 42, MS 50, (MS 62), (MS 68), 83, MS 85, MS 96, 99, 120, 125

Bogt MS 123 deel 2 2)

Böhm MS 63

Böhmer, ten 19

Boissevain MS 94

Boland 78

Bolden 116, (AM3), (MS 15), 107

Bolderman 108

Bolle 52, 61, 84, 92, MS 94

Bollee – Bégram van Eeten 104, MS 91

Bollen 8, 32

Bongers MS 13

Bonome 44

Bool 99

Boon 34

Boone MS 58

Booth MS 76

Booty MS 71, 84, MS 11, MS 37, MS 58, MS 63, MS 108, 109

Booys, de 72, MS 76, MS 34, 78

Borchert 72

Borggreve MS 50

Bormann MS 41

Bos MS 18

Bosch, van den MS 71, 72, 73, 74, MS 76, 82, MS 85, 89, 96, 101, MS 57

Bosman 49, AM 12

Bosman – Nijenes 61

Bostock MS 53

Bottenheim (MS 64)

Bottomley MS 76

Bouman 38, 47, 52, 105, AM 10, MS 39

Bourne 16

Bouwhuis 124, MS 127, (132)

Bouwman 56, 64

Bowers 60, 68, MS 76, 92

Boyce MS 80, 84, 100

Boyd (6)

Boyer MS 76

Boyes MS 53

Boxtel, van AM 12

Braam (53), MS 91

Braat 26

Brachten MS 110

Braithwaite MS 53

Brakel, van MS 13, 103

Brand, van de 19, 27, 30, 31, 34, 36, 41, 70, 74, (75), 86, 98, AM 5, 99

Brando, Peter – pseudoniem / a.k.a. Peter Veldheer

Brandsma, koffiehuis MS 79

Brauw, de MS 91, MS 100

Brawn 24

Brazier 56

Breadling AM 3

Brearton 74

Brederoo MS 110

Breemen, van den 44, 45, (46), MS 23, MS 32

Breen MS 76

Breeschoten, van MS 76

Breese 43, AM 12

Breman 13, 74, 96, 109, 113, (129), AM 6, MS 2, MS 5, 17, 112

Breman, Sjaan (Jeanne) – zie Marie-Ann

Breman – Peters (6), 13, 69, 17

Brenk, van 73

Brentjes AM 11

Breurkens 69

Brereton AM 11

Bresser MS 22

Bret MS 13

Brett 58

Brevée AM 10

Brierley MS 76

Briggs 101, MS 122

Brink MS 63, MS 70

Brinkmann MS 14, (MS 60), 78

Brinson MS 90

Britnev MS 123, 86, 118

Broek – Laman Trip, van den 22

Broere AM 12

Brok, den 81

Bromet, MS 117

Bromige MS 88

Brongers, 119

Brons MS 50

Brook 78, (131), 12

Brooke 20, 68

Brooks, 59

Brough 73

Brouwer MS 108, AM 10

Brown 31, 45, AM 4, AM 12, 45, MS 57

Browning (11), 79, 83, 99, 104, 119, MS 121, (132), AM 11, AM 13, (MS 6), 12, 36, (MS 37), MS 42, MS 49, 61, MS 121

Brownscombe 79, MS 80, MS 100

Bruce 112, 116

Bruffell (6)

Brugge, ter (129), AM 6

Bruggeman 52, 53, MS 48

Bruhns MS 95

Bruijne, de 32

Bruinekreeft MS 111

Bruinekreeft – van der Wiel MS 111

Bruinooge 93, 103, 104

Brummelen, van MS 13

Brummelkamp – van Maanen – Zie Anje van Maanen

Brünning 54

Brunny MS 53

Bryce MS 90

Brynes MS 71

Bryon 113

Buchanan MS 21, 118

Buck MS 97, 105

Buckingham 89

Buckley 104, AM 9

Bucknall 31

Budd 98

Buggenum, van 63, MS 90, MS 95, MS 97, 99, 119, AM 2, AM 6, AM 8, AM 12, AM 13, 78, 84, MS 110, 118, 125

Buis 66

Buist 39, 40, 44, 58, 62, 63, 87, 100, 101, 116, (129), AM 6, AM 7, AM 12, 31, MS 44, 73, 77, MS 97, MS 123 deel 2 2)

Buitenhuis MS 23

Bull 83

Bulten 89

Bune 107

Burges 98

Burke 31

Burrel 84

Burris 81

Burton AM 1

Bush 48, MS 80

Bussel MS 100

Bussey 45

Butcher 58

Butterworth MS 117, 118

Buuren, van MS 13

Buyzer, de MS 88

Byam 58

Bygraves 56

Byng – Maddock MS 95

C.

Cain 44, 92, MS 95, 103, 119, 120, MS 2, MS 42, 86, 106

Cairns 101

Caldecott MS 76

Cambier MS 100

Cane 19

Canterbury 17

Capa MS 91

Capper 83

Capters 51

Carelse 69

Carp – Heijbroek 78, 66, MS 91

Carpenter (128)

Carr AM 8, MS 127

Carrol (MS 43)

Carstensen MS 110

Carter 96, 74

Cartwright MS 41

Casey 8

Caspers 61, 69, MS 111, MS 13, MS 58, 82

Cassidy MS 123

Castendijk 86, 89, 124, 84

Catersels MS 90

Cawthray MS 44

Chadwick MS 97

Chambers MS 71

Chandler 18

Chapman 13

Chappel MS 42

Chard 83

Charles, Prince 56, 96, MS 58

Charlton (129), AM 6, 104

Charrington 27

Chart 74

Chatterton (11), (12), 13,

Chavasse (132)

Chedgey MS 65

Cherkowski 120

Cherry MS 76, 78, 79, MS 80, 81, 82, 83, (86), 87, MS 88, 89, MS 91, 92, 93, MS 94, MS 95, 96, 99, 100, 102, 104, 105, 107, 109, MS 110, MS 111, 112, 113, 114, MS 115, MS 117, 118, MS 122, MS 123, 126, (132), (AM 1), AM 7, AM 8, AM 9, AM 10, AM 11, AM 13, MS 53, 78, MS 80, 86, MS 97, 99, 101, 106, MS 108, 109, MS 111, 124

Chesterton MS 76

Chidgey 79, 103

Chimaera 12

Chilton 116

Chivers 105

Cholewczynski 27, , 36, 37, 38, 47, 50, 52, 54, 58, 59, MS 90, 105, 107, AM 13, 36, 52, 61, MS 85

Christerus 65

Christiansen MS 67

Chrusciel 12

Churchill (131), MS 24, MS 27

Churchyard MS 85

Cjczyzno 31

Clack 52

Clague 116

Clancy 82, 84

Clapham MS 80

Clarck MS 80

Clarcke MS 5

Clark 52, 62, (63), 84, MS 91, 100, 101, AM 12

Clarke (4), (5), 12, MS 44, MS 65, MS 95

Clarkson 120

Clay MS 41

Cleaver (1)

Clemens 56

Clement AM 12

Cleminson, 81, MS 88, MS 108, (120), AM 3, MS 80, (MS 123)

Clous 28, 59

Clous – Veen 59

Cloutman MS 3

Cobussen 33

Cochran 124

Coeberg MS 13

Cohen 122, MS 112

Coke 7, MS 76, 124

Cole 116

Coleman 53, MS 80

Collinge 15

Colls 49

Conry Candler 100

Cook 65, 73, 83, 84, 105, AM 11, MS 127

Coombe 42

Cooper 15, AM 12, 106

Cormie 83

Cornelissen 83, AM 6, AM 12, AM 13

Cornell 61

Cornielje MS 115, 116

Cornwell 116

Costello 101

Cotterell 113

Coultton AM 12

Courtney MS 76

Coventry MS 37

Covey 77

Cox 120, (129)

Coxton MS 44, MS 121

Crabtree MS 49, 59

Crane MS 121

Cranmer – Byng MS 95

Crawley 19

Crebolder (4), 19, MS 94, 100, MS 19, MS 96

Cressman MS 56, MS 71

Criddle 65

Croker MS 76

Cronie 116

Cronkite 9, 25

Crony 92

Crosson (124)

Cruijff 92

Crum MS 95, 35, MS 68

Cummings 72, 73

Cummins MS 44

Cuneo 14

Curtis 24, 58, (128), (129), AM 7, 116

Cuttell 112

Cutting MS 65

D.

Daalen, van (5), MS 22

Dadd MS 51

Daenens 96

Dahlmeier 72

Dale MS 71

Dalen, John van (alias van John Hackett) 56, 68, 74, MS 58

Daly 106

Dam 118

Dam, van 51, 69, MS 76, 77

Dam, van den 65

Damme – de Groot (30)

Das 65

Dauncey 44, 47, 62, 63, 108, MS 80, 112, AM 11, AM 12, MS 44

Davey MS 76

Davidson 65

Davis MS 42, MS 44, 45, MS 121

Davies 60

Davies – Coolegem 37

Daw 61

Dawson 27, , 42, 86, 98, MS 108, 109

Deacon 104

Deane Drummond 31, 32, 68, MS 76, 96

De Burgh 24, 56, (MS 46), MS 95

De Champlain MS 71

De Cordue MS 76

Deerenberg 42, 63

Deeterink AM 11, AM 12

Deijl, van MS 94

Dekker 120

Dekkers 16, 37, 89, (99)

Delahunt MS 71

Delden, van 72

Dellepoort 30

DeLillio MS 85, 86, 99

Dellar 37

Dellepoort 31

Dempsey 78, 61, 66, MS 108, MS 111

Denkers 120

Dennisson MS 100

Derksen 24, 103, 120, MS 80

Des Voeux 24, 42, AM 13, MS 58, MS 95, 98, MS 108, 109

Deurvorst (4)

Deventer 7

Didden 55

Diedericks 105

Dielessen 56

Diender 99

Diepenbroek 70, (74), 79, MS 85, 106

Dietvorst MS 117

Dijk, van MS 22

Dijke, van 73

Dijker 36, MS 91, MS 21, MS 90, 106

Dijkers 69

Dijkstra 69, 106

Dijxhoorn MS 24

Dillen, van 103, 104

Dinkel 108, 84

Dixon MS 76, MS 90

Dobie MS 123, 125, MS 9, MS 41, 74, 86, 118

Docherty MS 65

Docter 51

Dodd 73

Doffer MS 1

Doig MS 76, 78

Dolderen, van 14, (MS 2)

Dolphin MS 50

Dolron 74

Donnerly MS 44

Doorman MS 24

Doorn, van MS 123 deel 2 2)

Dooyer 66

Dorling MS 71

Dorrestijn MS 13

Doubleday MS 65

Douw van der Krap (5), 14

Dover (6), MS 3, 59, 104

Drent MS 48

Drew 24

Drijber 35

Driver MS 123

Drumpt, van 19, 57

Du Bois 73

Duda AM 13

Du Maurier MS 121

Dugdale 78

Dugteren, van 44

Duinhoven 18, 24, 31, 32, 34, 36, 51, (54), 72, 100

Duke Bijlage 36, MS 123

Duncan 65

Durand MS 63

Duuren, van MS 13

Duyts (2), (3), (4), (5), (6), 13, 16, 18, 20, 22, 24, 26, , 30, 36, 72, MS 80, 84, MS 90, 100, 107, AM 4

Dyrda 74, 36, 61

E.

Eady (Joe) 45

Eagger MS 32, 113

Easthough MS 53

Eastwood (4), 52, 56, 83, 84, 96, (132), AM 13, MS 42

Ebbens 74

Eberwein AM 12, AM 13

Eck, van 119, 120, 124, AM 9, AM 10

Edams (MS 121)

Eden MS 44, MS 121

Eden, van 73

Edgar (AM 8)

Edmond (31)

Edwards 44, 17, MS 37, MS 76, 86, 116, MS 121

Edwards – Dear MS 76

Eekelen, van (64)

Egbertse MS 13

Eggers MS 63

Eijkelhof (2), (3), (4), (5), (6), 7, (10), , 25, 42, 45, 113

Eijmers 35

Eimers AM 3

Eisenhouwer 109, MS 111, AM 11, 74

Ekman AM 11

Elijzen MS 79

Elizabeth II, Queen 21, 50, MS 80

Elliot 78

Elsey 107, 106

Elsholz MS 100

Emous MS 18

Ende, v.d. – Voorwinden 51, 69

Ende, van ‘t MS 13

Engel 13, 53, 61, MS 111

Engelberts 66

Engelenburg, van 98

Enkelstroth, AM 6

Enklaar 48

Enting 73

Erkens 14, 16

Ertl MS 63, 72

Es, van 104

Es, van – Frowein – zie Frowein

Eschenberg 100

Esebeck, von 72

Eskes 66

Essame 74

Esveld, van MS 22

Etickanp 106

Etten, van 86

Euling AM 11, (MS 129)

Evans 72, AM 3, AM 7, 83, 86

Everington AM 13

Evers 70, MS 13, MS 117

Ewinn 114

Eyles MS 37, 109

F.

Facey 61

Fairbairn (MS 27)

Fairley 39, 43, 67, 89, MS 94, MS 14, MS 68, 73

Fane 60

Faulkner – Brown 102

Feenstra 33, 69

Feith 53

Felton MS 9

Feltz, van der 96

Fennema (5), (6), (10), , 16, 18, 33, 35, 43, 45, 46, 48, 49, 59, 60, 66, 67, 69, 78, 100, 99

Ferguson MS 76

Ferrer 106

Figg 61

Fillingham 73

Fincke MS 110

Findeis 103

Firth 45

Fisher MS 76, MS 90

Fitch MS 80, MS 123

Fitzgerald 60

Flamand 98

Flavell 100

Fleet AM 13

Fleskens AM 8

Flikweert 16

Floyd MS 53

Fogtelo 86

Fohr 27

Folmer 107

Fontijn 73

Foot MS 41, (MS 74

Ford 17, MS 49, 106

Forman 100

Forstner 84

Fortune MS 41

Foster MS 94, 98, MS 44

Fox, 33

Francios 74

Francis AM 7, AM 8, AM 9

Frank 74

Frankevyle 32

Fraser MS 32, MS 64, 113

Frater 73

Frazer 66, MS 53, 74

Frel, de 15, (17)

Frena (MS 58), 82

Freriks MS 117

Fricke AM 13

Frijtag Drabbe Künzel, von MS 100

Fritsch MS 63

Froud 72

Frost 9, 17, 35, Bijlage 36, 51, 56, 67, 68, 72, 83, MS 94, 96, 109, 112, AM 11, AM 12, AM 13, MS 1, MS 4, 7, MS 14, MS 30, 59, MS 60, MS 62, MS 67, MS 70, 78, MS 80, 86, MS 97, 104, 107, 114, 118, 125

Frowein 78, 66, MS 88, MS 91, 104

Fry – Fane 60, 82

Fuhrman 73

Fullriede 84

Fulmer 60

Fulton 112

Fürbringer AM 12, MS 70, 78, 104

Furney 8

G.

Gaberel MS 56

Gademan 54

Gajewnik 120

Gale 12

Galen, van MS 117

Gallagher 98, AM 7

Gamgee 81

Gammon MS 122

Garderen, van 52

Garibaldi MS 97

Garner (MS 1)

Garnett MS 97

Gasowski (4), 8, 24, 32, 36, 40, 44, 60, 81

Gatland (1), 20, 64, (72), 73, 126, MS 43, 86

Gavin 83, AM 11, MS 53

Gebben 113, MS 115, 116, MS 122, MS 127, (130), AM 3, AM 5

Gebbing 98

Gee MS 10, MS 51

Geekie MS 5

Geers 52, 70

Geerts 106, AM 12

Geest MS 94

Geest, de MS 64, MS 91

Geldrüde MS 13

Gell MS 94

Genderen, van 56, 102, 106, 107, 109

Gent, van 21

George VI, King (131), AM 12, MS 71

Gerretsen 118

Gerritsen 8, 32, 45, 49, 50, 52, 56, 59, 69, 79, MS 80, MS 85, MS 90, MS 91, MS 117, 118, 120, AM 6, AM 10, AM 12, AM 13, MS 13, MS 37, MS 64, 72, 78, MS 100, MS 123 deel 2 2), (MS 129)

Geurs, 33

Geurtsen MS 13

Gibbs 109

Gibson 31, 17, MS 76

Gieling 54, 107, MS 94

Giesberts 118

Gifford MS 37, MS 95

Gijbels 112, MS 115, AM 5

Gijsbertsen 78, 102, 104, 107, 114, MS 115, 116, MS 117, 118, 119, 120, 126, (128), AM 8, AM 9, AM 11

Gilchrist 86

Gilders MS 46

Gilliard AM 3

Gillis 92

Ginkel 98

Ginkel, van 47

Glenn (131)

Glieman 72

Glogau 84

Gobetz 126, (130), (132)

Goddard 65, MS 71, MS 95, MS 97, 106, MS 46, 77

Godfrey MS 41

Goebbels 100, MS 63, 69, 73

Goedings 70, 93, 96, MS 97, 100, 107, 109, MS 110, MS 115, MS 121, AM 4

Golden 15, 42, MS 80

Golley 7

Good 105

Goodwin – Winter (MS 65)

Goor, van MS 22

Goozee 59

Göring AM 12, 69, 72, (MS 129)

Gorman 126

Gorokhoff 118

Gorringe 31

Gouda Quint 57

Goudkamp 69

Gough 89, MS 16, MS 67, MS 80, MS 90, MS 97, 106

Goulding (11), , 31

Graaf, de (3), (5), 51

Graaf, van der 61

Grabmann MS 30

Gräbner 118, AM 11, MS 14, 78, MS 96, MS 111

Grabowski 119, MS 110

Graham MS 91, 12, 73, MS 122

Gray 52, AM 13, 86

Gray – Wallis 100

Grayburn AM 12, 78

Greef, de MS 18

Green 43, MS 111, (132), AM 12, AM 13, MS 38, MS 76, 98

Greenhill MS 122

Greenough 60, 68, 69

Greer 105

Gregory MS 76

Grenville 104

Greschick AM 11

Griffin 17

Grineau, de 14

Groben 25

Grodzinski MS 11, 12, MS 19

Groenbos 45

Groenendijk MS 13

Groeneweg (3), (5), (6), 7, 9, 19, 26, , 30, 31, 37, (38), 39, 40, 42, 44, 45, 48, 49, 51, 52, 56, 59, 63, 66, 70, 72, (73), MS 76, 78, 79, 82, 84, 89, MS 91, 93, 99, 118, 119, MS 122, AM 4, AM 7, MS 6, MS 42, 73, 99, 125

Groenewoud MS 49

Gronert 19, MS 97, AM 8, 7

Grondelle, van (AM 7)

Grood, de 78

Groot, de 49, AM 11, 112

Gross MS 110

Grotendorst 59

Grove MS 9, 118

Gubbels 126

Guiness 106

Gumm – van Schaik MS 39

H.

Haan, de 19, 24, 26, 34

Hackett 17, 20, 24, 26, 30, 31, 38, 39, 40, 56, 61, 63, 64, 68, 69, MS 71, 73, 74, 89, MS 91, MS 94, 100, 126, (128), AM 9, MS 10, MS 43, MS 46, MS 51, MS 58, MS 65, MS 71, 73, 82, 83, 86, 99, MS 100, 105, (MS 108), 109, 113

Hackett – Frena – zie Frena

Haddon 51, AM 12

Haegens MS 71, 108, 77, 79, 81, 83, 84

Haen, de MS 13

Hagen 56, 57, 73

Hagerman MS 71

Haig MS 85, MS 39, 73

Haksteen AM 10

Halder 72

Halem, van 52

Hall MS 88, MS 122, MS 49

Haller MS 22

Halliday AM 8

Halpert (MS 11)

Hamblett MS 80, MS 117

Hamilton 49

Hancock 36, MS 56, MS 76

Hand MS 57

Hands MS 76

Hanhart MS 37

Hanlon 83

Hanmer MS 108

Hanson 83

Harclerode 56

Hardeman AM 7, MS 13

Hardeman – Schikker AM 7

Harder MS 111, MS 127

Hardman 104

Hardwick MS 53

Hardy 55

Hare 118

Hares (MS 53)

Harkness MS 95

Harlow 93, 102, MS 16, MS 21, MS 56, 99, MS 123

Harmel 41, MS 80, AM 10, AM 11, MS 60, 78, MS 127, (MS 129)

Harper MS 49

Harris 31

Harrison AM 11, MS 15, MS 76

Harskamp, van MS 13

Hart, van ‘t 74

Hartgers 36, 47

Hartley 98, 100, 103, 104, 105, MS 108

Hartmann 41

Hartog (MS 44)

Hartog, de MS 44, MS 76

Harvey MS 85

Harzer MS 60, 78, MS 111, 116

Hasselt, van 57

Hastie MS 56

Hauck[2] (MS 67)

Haupt MS 123 deel 2 2)

Haverhoek 112

Hawkins 106

Hay MS 127

Hayden 107

Hayes – Fisher MS 123

Haynes MS 58

Hayward MS 121

Hayworth (MS 41)

Heaps 27, 61, 126, MS 57, 74, MS 97

Heathcoat – Amory[3] MS 58, 109

Heaton 31

Hebblethwaite MS 122

Heck AM 12, 84

Heemstra, van AM 9

Heerma van Vos 43, 51, 112

Hees, van 51, 59, MS 80, 87, MS 97, 99, 100, 101, 105, MS 68, MS 76

Heij 104, 107, MS 108, 113, 116, 118, 124

Heijbroek – zie Carp – Heijbroek

Heijden, van der

Heijmen AM 2

Heinemann MS 100

Heinrich 124

Hekking 99, (128)

Helbach AM 2

Held MS 110

Helgeson AM 11

Helle AM 12

Helsen AM 2, AM 3

Helwig – Larssen MS 80

Hendriks (2), , (3), (5), (6), 7, (10), , 13, 44, 84, 106, 113, MS 115, 116, MS 123, AM 9, 84

Hendrikx AM 11

Hengel, van MS 94

Henisch MS 63

Henke AM 11

Henkemans MS 13, MS 100

Henney 66, MS 51

Henniker 82

Henny MS 10

Henretty MS 76

Hensen MS 44

Hepburn AM 9, 106

Herbert MS 41

Herford MS 32, 113

Herligkoffer 72

Herman 100, 101

Hermann MS 63

Herrmann AM 11

Hetherington 61

Heukesfeldt Jansen (3)

Heusschen AM 12, AM 13

Hewitt MS 94

Hey 18, 22, 23, 24, 25, 39, 53, 59, 67, 70, MS 76, 82, 87, MS 88, 89, MS 90, 109, 116, 120, 124, MS 127, (129), AM 5, 7, MS 44, 45, MS 49, MS 56, 74, 84, MS 97, 99, MS 123 deel 2 2)

Heydenrijk 69

Heymans 77

Heymen 38

Hibbert 56, 60, MS 71, 72, 74, MS 76, 81, 96, 104, MS 108, MS 110, 112, 119, 120, 124, 125, AM 10, MS 2, (MS 4), MS 15, MS 63, 73, MS 80, 101

Hicks 26, 28, 43, 60, 67, 69, 70, MS 76, MS 37, MS 58, 77, 86, MS 108

Higgins 83

Higgs MS 65

Hildebrand 93, 101, MS 67

Hill 49, MS 32

Hilton 109

Himmerling MS 22

Himmler 69

Hincks MS 121, 81

Hines MS 97

Hird 79

Hitler 19, AM 10, AM 11, 69, 72, 84, 105

Hodges MS 37

Hodgson AM 12

Hoefsloot 114

Hoek 77

Hoekendijk AM 12

Hoekstra 61, 68, 89, 104

Hof, van het 35

Hofbauer MS 30

Hoffmann MS 63

Hoffmeister MS 19

Hofman 42, 45, 57, 62, (65), MS 13

Hofstede 56

Hoftijzer MS 13

Hofwegen, van 14, 17, 73, 96, 102, AM 6, MS 4, MS 5

Hogenboom 69

Hogg 12, 14

Hogwood 31

Höhn MS 79

Hol 52

Holburn 36, 99

Holcombe 33

Holden 83

Hollingdale 17, 37

Hollinghurst (MS 16)

Holmes 79, 81, 83, 84, MS 85, MS 110, 119, MS 122, AM 9, AM 11, MS 71, MS 115

Holt 15, 83, 84, AM 12, MS 88, MS 90, 106

Holthe tot Eechten, van (10), , 17, (18), 19, 21

Hone 68, 59

Hoof(f), van MS 122, 74

Hoogen, van der 9

Hoogendam MS 13

Hoogland AM 12

Hooijer MS 79

Hooiveld AM 2

Hoop, van der 59

Hooper 64

Hope AM 13, 92

Hope – Jones 55

Hopkins 8, MS 123, 12

Hoppe MS 6

Höppner 93, MS 63

Hopwood MS 56, MS 115

Hordijk MS 117

Horlings 59, 79

Horn, ten 73

Hornecker (4), 13

Horrocks AM 11, AM 13, MS 6, MS 32, MS 46, 61, MS 111, 113, 116

Horst, ter 26, 31, 36, 46, (47), 50, 59, 64, 82, MS 91, 102, 116, AM 9, (MS 3), MS 4, 8, MS 15, MS 16, MS 24, MS 43, MS 48, 107, 113, 125

Horst – Arriëns, ter 40, 46, 49, 50, 53, MS 71, MS 91, 107, 116, 120, AM 3, MS 43, MS 90, 106, 107

Höser AM 13

Hoskins 100

Hougardy MS 80

Houghton 106

Houten, van 70, 73

Houterman MS 123, 73

Houthuyzen AM 10

Houtum, van 105

Hove, van MS 22

Hovers MS 121, MS 122, 124, 125, MS 127, (128), (132), AM 2, AM 3

Hoving AM 12

Howard 52, 78, MS 51, 66

Howes 72, MS 76, 107, 114, MS 115, AM 7, AM 8, AM 9, 98, 109, MS 122

Howlett (29)

Howson 72

Hoyle MS 76

Hrynkiewicz 100

Huddleston MS 53

Hudson 81

Hughes 43

Huijgen MS 13

Huiskamp AM 13

Huisman 35

Hull MS 94, MS 123

Hulshof 56

Hulstein MS 39

Hummel MS 14

Hunt MS 6, (MS 7=6a), 77

Hunter 118

Hurdman MS 10, MS 51

Hurst MS 16, MS 90, 106

Hutson 51

Huurman 78

Hyatt 8, 83

I.

Ibold MS 30

Iddekinge 8, 38, (39), 57, MS 76, 77, 78, 99, MS 4, MS 30, MS 39, MS 63, 104

IJdo 114, MS 121

Inge, van AM 11, AM 13

Ingram AM 12

Irvine MS 71

Irwin 86

Ismay MS 27

Isodorus, frater MS 48zie Jan Mulder

Italiaander 78, 81, MS 68, 99

Izzard MS 90

J.

Jackson 57, MS 76

Jacobs 41, 52, 56, 65, MS 76, 100, 106, AM 4

Jacobsen 92, MS 123, MS 63, 104, 118

James MS 122, MS 58

Janse 41, 59, 65, (66), 108, MS 76, 78, MS 80, MS 88, 106, AM 8, 73, MS 127

Jansen 8, 19, 40, 41, 52, 61, 70, 74, MS 76, 77, 79, 98, 103, 106, MS 108, MS 13, MS 18, MS 44, 47, MS 50, 52, 77, MS 79, AM 1

Janssen 35, MS 64

Janssens MS 76

Jaspers 73

Jaubert AM 11

Jaworki MS 127

Jebbitt 12

Jellema 112, AM 11, AM 12, AM 13

Jenkins MS 65

Jensen MS 62, MS 67

Jessop MS 37

Jewell MS 42

Johnson 35, 109

Johnsons 120

Johnston 42, MS 85

Jolink 53

Jones MS 39, 92

Jong, de 40, 53, 56

Jongboer MS 117

Jongen 49, 52, 53, 54, 61, 92, 98, MS 110

Jongh – Langevoort, de 36

Jonker 92, MS 94, 98, 100, MS 115, 118, (128), 89, 116

Joosen AM 12

Joynt MS 71

Jucha 81

Juhas 61

Jukes 30, 39

Juliana, Prinses / Princess – Koningin / Queen MS 24, MS 34

Junier 70, 108, 92, MS 95, 107, AM 8, 55, 86, 104

Jurrius MS 13

K.

Kaar, van het 8

Kaarsemaker 100

Kaebel MS 63

Kalle MS 65

Kalveria 34

Kamminga 74, MS 44

Kamp AM 13

Kamp, v.d. MS 13

Kamsteeg MS 91

Kapel 77

Kaper AM 13

Kardol (3), (5), (6), (10), , 36, 54, 56, 108, 77, 93

Karel MS 13, MS 24

Kavanagh MS 65, MS 67, MS 94

Kaye 55, MS 97

Keegan MS 32

Keesey MS 23, MS 32

Keijs MS 13

Kelderman 31, 73, AM 1, AM 3, 26, 35

Kelly MS 127, MS 39

Kemp MS 10, MS 51, 59

Kempen, van 52

Kemperman MS 100

Kennedy 92, MS 121

Kennell MS 65

Kenny MS 71

Kent, Duke of 19

Kent 65, MS 110, 52

Kerk, van de MS 88

Kerkhoffs 57, 96, 104

Kerr 84, 86

Kershaw 40, 84, (128), AM 3, AM 5, AM 12, 78, 104, MS 111

Ketel AM 3

Keulen, van 63

Keus, AM 10

Kiaer 78, 66

Kift 65

Kilian 37

Kill AM 12, AM 13, 78

Killian[4] 69

Killick 77, 78, MS 95, MS 97, 100, 69

Kimber 15

King 44, 49, 50, MS 85, 116, AM 12, MS 43, MS 49, MS 51, MS 57, 74, 86

Kingma 61

Kinkert[5] 89

Kirkham 72, MS 57

Kitchener 116

Kivied, de MS 21

Klaassen MS 76, 87, MS 2, 8, 112

Klaassen – Kelder 73

Klaassen – Opendorp 57

Klauw, van der 18

Klaver (2), , MS 13

Kleermaeker, de 47

Kleijn (132), AM 11, AM 12, AM 13

Klein 53, 106

Klein – Mentink 103

Klein Tank 13

Kleuver 106

Kleyn AM 9

Klinkert 89, 119

Kloosterboer 19

Knaap, van der 116, MS 122, 126

Knaust 34, 118, MS 14, MS 67, (MS 128)

Kneppelhout – van Braam MS 76, MS 4

Knight 107, 106

Knol AM 2

Knoop 84, 87, 106, MS 117

Knott MS 97

Knottenbelt (5), 51, 96, 126, MS 123

Koch MS 97

Kock, de 81

Koelma – Wijck 69

Koenderink 69

Koenders 103

Koenigl, Lutze – zie Werner Adolf König

Koerten 27

Köhler AM 10

Kohnstamm MS 97

Kok 107, MS 108, AM 13, 73, 74, 82, 89

Kolasinski MS 127

Kolenbrander 99

Kolkman 26

Kolster 78, MS 85, 86, MS 91, 93, 98, 99, 100, 102, 104, MS 108, MS 115, 116, MS 117, 124, (129), (130), (132), AM 5, AM 7, AM 8, AM 10, AM 11, 99

Komen 65

Komorowski AM 3

Kong, King 14, 19, 51, 67, 104, AM 13

König MS 110

Koning 70, AM 8, AM 9, AM 10, AM 11

Kooiman 104

Koopman 18, (19)

Koopmans AM 13

Kooten, van – van Brummelen 53

Kopanski 36

Koppejan AM 7

Koppes MS 123

Kornet 50, (55)

Korob AM 13

Korporaal 66, 87, MS 91

Korsloot 82, 83, MS 91, 92, 105, 106, MS 117, 120, (128), AM 1, AM 2, AM 7, 86

Korsten 64

Kort (32)

Korthals Altes 14, 21

Kortman MS 13

Kosnkowski[6] 52, 36

Koster MS 111, MS 115, MS 13

Köster MS 80, MS 123, MS 123 deel 2 2)

Kowel MS 71

Kowslowski 84

Kraaijenhagen MS 13

Krach 114

Kracht 118, (MS 128)

Krafft 53, 82, AM 7, MS 39, MS 48, 52, MS 67, 72, MS 80, MS 100, 109, MS 111, MS 115, MS 123

Kragt MS 111

Kramer 18, , 36, AM 13, MS 32, MS 34

Krebs MS 111

Kreling 46

Kremer (4), 56, 57, 78, 107, MS 50, 73, AM 7

Kremer – Kingma 107, 52, 73, AM 7

Kreuk, de MS 34

Krieken, van (2), , (3), (5), (6)

Krikham 73, MS 85

Krikke 100, MS 108, 118, MS 122

Kroft, van de 69

Kruger AM 11

Krüger 103, 109

Kruisdijk MS 117

Krumschmid MS 39

Kruyff, de (5), 68, 96, 69, 82

Krzeczkowski 31

Krzysik AM 13

Kühme MS 70

Kuijk, van 69

Kuik 16, AM 5, AM 6, 66

Kuiper 116

Kuipers 84

Kuipers, van MS 94

Kurowski MS 70

Kürten (MD 103)

Kussin 96, 99, 101, 120, MS 127, AM 3, AM 6, MS 62, MS 80, MS 115, MS 123, (MS 123 deel 2)

Kutzner MS 63

Kuyvenhoven AM 6

Kwabek 99

Kwant, de AM 8

Kwast, van der 52

L.

Laan, van der 66

Labouchère 27, 30, 39

Ladds 98

Laforge 58

Laing 20, AM 10, MS 117

Lamberts 12

Lambrechtsen – ter Horst 55, 69, MS 115, 116, 120, AM 3, AM 5, AM 9

Lambrie MS 115

Lamers 74

Lammerts 33

Lander MS 110

Lane MS 71

Lang 72

Langen, de (5), (6), 8, (10), , (11), , 16, 21, 33, 36, 37, 44, 45, 49, 53, 59, 63, 69, 73, 74, 78, 86, 106, AM 12

Langenberg 89

Langeraad 31

Langevoort MS 21, MS 24, 114

Langford (3)

Langley 74

Large AM 13

Lassche AM 13

Lathbury 12, 14, 26, , 30, 39, 125, AM 3, MS 67, MS 80, 86, MS 97

Läufer 116, 119, MS 110

Laurentius 74

Laverman MS 110

Lawford MS 51

Lawrence MS 71

Lawson AM 3, MS 23

Lawton 30, 39

Le Carre 99

Lea 126, MS 43, MS 58, 86, MS 108, 118

Leaver 84, 96

Ledoux MS 43

Ledward 45

Lee 69, MS 76, 77, MS 76

Lee, v.d.

Leeuwen, van 78, 66, MS 117

Legg 45

Lehnhoff 114

Leijdecker 56

Leloux 17, 36

Lenders MS 122

Lersche MS 80, MS 100

Leunissen AM 12

Leusden 54

Levien MS 90

Levine 64

Lewis 12, 47, (48), MS 94, 96, AM 8, MS 38, MS 39, MS 42, 45, 47, 55, MS 63, 78, 119

Leydecker 27, 39, (40), 42, 98

Leyte 64, MS 123, MS 123 deel 2 2)

Lieftinck MS 24, 87

Lievense MS 44

Limbeek 83

Limburg Stirum, van MS 18, 78, 114

Lindo 87

Lincewicz 38

Lindemans – zie King Kong

Linden MS 63

Linden, van der 118, (131)

Linders Adremo 16, 19

Lindquist AM 11

Linton AM 1, MS 58, 86

Lipmann Kessel 8, 9, 20, 23, 27, 41, 68, 87, MS 88, MS 58, 74, 82, MS 94

Lippert AM 12, AM 13, 109

Little 31

Lloyd (11), , 77

Locht MS 90

Lockwood MS 97

Lockyer MS 95

Loder – Symonds MS 4, MS 6, MS 37, MS 58, 77, MS 80

Logan MS 32

Lohmann MS 67

Lohnstein 41

Lomas AM 7

Loney AM 12

Long 100, 116

Longland MS 32, MS 94

Longson 64, 99

Lonsdale 105, 126, (MS 7=6a), 8, 17, 29, MS 42, MS 43, MS 58, 86, MS 90, 106, 125

Lonkhuyzen, van MS 117

Looijs 14

Loos MS 115, 102

Lord 56, 69, MS 71, MS 91, 98, 59

Lorys 32, 52, 53, MS 11, 36, MS 56

Los 78

Lothian MS 42

Louis MS 32, 113

Lourens 60

Lovett MS 30

Lowe 102

Lowery 52, MS 56, MS 110

Lowrie 101

Luchar 106

Ludwig AM 11

Luiten (ook Luyten) MS 115, 116, MS 122, AM 1, AM 9, AM 10

Luitwieler 32, 99

Lunteren, van 89, MS 108, AM 11, 74

Luursema (10), , 18, 20, 21, 23, (24), 31, 39, 40, 73, 79, MS 90, 106, MS 110, (AM 5), AM 9, AM 11, AM 12, 73, MS 96

M.

Maan 106, 113, 116, MS 121, MS 123, (132), AM 5, 103

(Brummelkamp) – Maanen, van MS 111, 118, AM 6, MS 91, 106

Maanen, van 53, 87, AM 6, MS 79, MS 90

Maanen, van – Mellema 65

Maas MS 24

Maassen jr. (4), 9, (13), 16, 17, 18, 20, , 31, 32, (33), 34, 35, 36, 37, 39, 47, 48, 49, 51, 54, 56, 57, 59, 60, 62, 68, 69, MS 76, 78, MS 80, 84, MS 85, 86, 87, MS 88, 89, 93, MS 94, 96, MS 97, 98, 99, 100, 101, 105, 106, 109, MS 110, MS 111, 114, 116, MS 117, 119, 120, MS 121, 124, AM 3, AM 5, AM 13, MS 13, MS 24, MS 38, MS 39, 47, MS 51, 52, MS 62, MS 67, 73, 74, 77, 78, MS 79, 84, 89, 99, 103, 104, MS 110, 118, 120, MS 123 deel 2 2)

Maassen sr. 16, 17, 20, 38, 40, (41), 48, 35

Maassen MS 3, MS 13, 35

MacBain MS 49

MacDonald MS 108

MacFadden 89

MacFarlane 79, MS 97

MacIntosh 83

Mackay 63, 82, 105, 109, 118, MS 14, MS 18, MS 30, MS 76, 78, 114

Mackenzie (4), 7, 18, MS 34, MS 58, 61, 86, MS 108

MacMath 116

MacMillen 77

MacNeil 78

Maczek 48

Madden MS 37, MS 85

Maddocks 106

Madeley MS 115

Magnusson 120, 92

Maguire 106, MS 123 deel 2 2)

Mahon MS 71

Malyanska – van Tilbeurgh MS 123

Man, de 47

Manen, van MS 13

Mann 22, 79

Manstein, von MS 70

Maquire MS 3

Margriet, Prinses Bijlage 36

Margry 14, 21, 22, 23, 25, 26, 30, 34, 35, 48, 69, MS 88, 89, AM 11, 77, 78, 104, 118, (MS 128), (MS 129)

Marie-Anne, – zie Sjaan Breman 74

Maris 64, MS 95, MS 24

Maris, van AM 5, MS 22

Mark, van de 51

Markus 50, 78, 66, 84, MS 110

Marrable MS 32, 113

Marshall AM 11

Marszalek 12

Martin 116, AM 3, MS 15, 92, 107

Marquand 61

Maslorz MS 56

Mason 84, MS 44

Mastbergen, van MS 13

Mathes MS 70

Mathewson MS 76

Matthews MS 88, MS 122

Mauga 78

Maulwurf AM 2

Mawdsley 55

Mawson (6), 8, 12, 106, 125, 86

Maxted 16, 44, MS 42, MS 76, 92

Maybury 77, 78

Maynard (2), , (3), (5), (6), 9, (10), , 12, 21, 22

McAnelly (3), 17, 41, 63, MS 88, 99

McAvity MS 19

McCabe 56

McCardie MS 41, 86

McCartney AM 12

McConville MS 11, MS 23, 59

McCooke MS 41

McCormick MS 5

McCready 92

McCreery MS 22

McDowell 107, MS 41, MS 65

McEwan 56, AM 3

McFadyean 73

McFarlane 43, 50, MS 63

McGeough 40, 46, MS 123 deel 2 2)

McGowan MS 32, MS 94, 113

McGrecor 31

McGuire 83

McHugh MS 71

McKee AM 13, 92

McKenna 83

McKinley 66

McKinnon MS 65

McLachlan 92

McLaren 66, MS 122

McLean 78, 66

McLeod MS 85

McLintock MS 56, MS 71

McMillan MS 4

McNamara jr. 89, 74

McNamara sr. 74

McPhee 72

McSkimmings 92

McVeigh MS 71

Mead MS 121

Medenbach de Rooy, van 37

Meduza 12

Meel, van MS 50, MS 85

Meer, van der (4), 17, 18, 78, MS 68

Meeuwsen 30, 52, MS 13

Meiboom MS 123, AM 13, 104, 118, MS 127, (MS 128)

Meiden, van der 66, (67), 69, 74, 82, 83, 89, 96, 99, 107

Meijer 83, AM 10, 25, 93, MS 100, 113

Meijer & Siegers 50

Meijers 47

Meikle MS 2

Mekkink 87

Mekkink – Verdoorn[7]zie Verdoorn – Mekkink, Miep

Melling MS 110, (119), MS 110

Melsom 14

Mens van 120

Mense, van 120

Mensing 108

Meulendijk 60

Meurs MS 18

Meyer 118, AM 11, AM 13

Meyers 114

Michels MS 100

Middelkoop, van 116

Midden, van AM 11, AM 12, AM 13

Middlebrook 47, 55, (56), 70, 77, 84, MS 95, MS 127, AM 3, AM 12, (MS 46), 73, 78, MS 80, 86, MS 97, 104, MS 108, 109

Middleton 62

Miedema 66, 82, MS 85, 89, MS 97, 105, 109, MS 110, 114, 125, AM 6, AM 8, AM 9, AM 11

Mielke (MS 128)

Miers 52

Milder 25, 27, 52, 53, 63

Miller 56, 73

Mills 51, MS 94, AM 9, MS 10, MS 51

Milner 92

Milo MS 43

Milroy 73

Minderman 116

Minkman 114, 116, AM 9

Minne MS 85

Minns

Mitchell 56

Mleczko MS 11

Model 56, 60, AM 1, AM 3, AM 11, 52, MS 62, MS 63, MS 70, 72, 73, MS 79, MS 111

Mole MS 76

Molier MS 94

Möller 51, MS 123, 104, 118

Mom MS 24

Monroe – Jones 41, MS 88

Montgomery 27, , 56, (132), AM 11, AM 12, AM 13, MS 4, 7, (MS 28), MS 58, MS 91, 105, MS 111, 124

Mooij (2), , (3)

Moolen, van der AM 11

Moolhuizen MS 38

Moore MS 95, MS 32

Mordecai 92

Morris 36, 61, 84, 86, 87, 125, 83, MS 127

Morrison 72, 78

Morrissey MS 88

Mortlock MS 95

Most, van der 112

Mountbatten MS 68

Mozdzierz[8] 12

Mroz MS 127

Muir 73

Mulder MS 48, 54

Mulder – Gemmeke 55, MS 121

Mullerlove 61

Munford 60, 87, MS 4, MS 15, MS 49

Munkhof MS 22

Murray MS 39, 73, MS 76

Mussert 69

Mutsaerts AM 2

Muurmans MS 38

Myers 61

N.

Nab 56

Nattrass 17

Nauta MS 13

Nealon 83

Neave 74

Nechushtar 13

Neck, van MS 13

Neill AM 12, MS 110

Nelson 74

Neumann MS 30

Newell 78

Newhouse 116

Newlyn AM 8

Newton MS 85

Newnham (131)

Nicholas 102, 106

Nickle 65

Nicolson 53

Niederweis 84

Niekerk, van 65, 69

Niels 105, 106, (129), (130)

Niemeyer MS 23

Niet, te (6), 30, 31

Nieuwstraten 35

Nijhuis 77

Nijman AM 2

Nitrowski 58, 59, 63, 69

Nitsch MS 100

Noble AM 8

Nooij, de 56, 69, (128), MS 58, 82

Noordman 73, MS 88, 100, 119

Norman – Walker 77

North 106

North – Lewis MS 28

Norton 31, MS 23, MS 39

Novell MS 85

Nowak MS 56

Nunn MS 5

Nusselder 40

O.

Oakes 45

Oberink MS 67

O’Brian MS 53

O’Callaghan 82

O’Daniel 74

Oelkers AM 13

Oever, van den MS 22

Oglivie 73

Okma 43

Oldham 116

Oleszczuk 17

Oliver MS 38, MS 76

Olliff MS 53

Omboo (MS 129)

Ommen, van 45

Ommeren, van 52, MS 14

O’Neill 78

Onderwater 70, MS 79, MS 90

Ooms 78, 66

Oortgijs 26

Oorthuys 52, 66, 66[1] AM 9, AM 10, AM 11, AM 12, AM 13

Oosten, van 28

Oosterhaar 14, 16, 50, 52, 53

Oosterwijk 68, 83

Oosting 99

Orchard MS 85

O’Reilly 116, AM 9

Orr 106

Orrell 44, AM 1

Ortner MS 71

Os, van 44

Osborn MS 56, MS 65

Oskamp 69

O’Sullivan 104, 118

Otten 96

Otterloo, van 89

Otway 7

Oudendal 28, 96

Over 33

Owen AM 4

 

P.

Paap AM 8, AM 9, AM 11

Paassen, van 41

Pack 61

Packe MS 65, MS 67, MS 95

Padfield (128), AM 3, AM 10

Paetsch 78, (MS 129)

Page MS 58

Paget MS 71

Pahlplatz MS 13

Pakenham Walsh 82

Palmer 77

Pankow 39, 40

Panhuys, van 37

Pare MS 64, MS 76, MS 123, MS 123 deel 2 2)

Parfitt MS 51

Parker 101, AM 6, 106

Parmer 24

Parson 106

Pas AM 7, AM 9, AM 11

Pas, van der 84

Pascale 61

Paul 23, MS 23

Pauli MS 63

Paulland MS 10

Pauwels MS 42

Patten 17, 77

Patterson 83

Pattison 104

Patton MS 4, 105

Pawsey MS 51

Paynter 8

Payton Reid 16, 18, 68, AM 7, MS 108, 124

Peacock 86

Pearce 106

Pearson 109

Peatling 47, 56, 62, 89, 98, 100, MS 122, MS 22, 74

Peek 109

Peel MS 76

Peele MS 43

Peelen 23, 26, 28, 63, 64, 67, 99, MS 42, MS 49, MS 50, MS 68

Peeters 51

Pegasus 12

Peiper 92, AM 11

Pekelharing 66

Pelkman 24, 30, 31

Pelkman – Bongers 30

Pelster (57), 61, MS 38

Pelster – Caspers 87

Pelt, van 7, 12, 101, 99

Pennings 119

Pennings – Schut 119

Pennington Richards MS 90

Penseel 34, 84, 98, MS 122, MS 22

Penwill 31

Percival MS 53

Percy MS 76

Perkins 83

Perrin – Brown MS 123, 104

Perry 65

Perse 86

Perseus 12

Peters 19, 27, 66, 82, 83, 96, (107), MS 115, 116, 124, MS 127, (132), AM 7, AM 8, AM 9, AM 12, 66

Peterson MS 63

Petrie 66, 74

Petter (101)

Petzold MS 110

Peyton Reid (1)

Philip 126

Phillips 15, 32, Bijlage 36, MS 65

Pickwoad MS 123

Piek MS 13

Piekalkiewicz MS 11

Piepenbrink MS 117

Piesaar MS 38

Pieters 16, 17, 20, 21

Pieterse 60, 101, AM 4, AM 10, MS 117

Pijl, van der 55

Pijpers (6), 61, MS 76, 84, 99, 105, 116, 126, AM 9, AM 12

Pilaar 56

Pimperton MS 53

Pirath MS 63

Pirt 119, MS 127

Pit

Pitcher 78, 66

Place AM 12

Plant 73

Podewils, von 72

Poel, van de MS 85

Poel, van der MS 68

Pogue 74

Pol 7, (42)

Polderman 17

Poll, van de 56

Pollitt 62

Pons (49)

Ponsteen 15, Bijlage 36

Poot 15, 19

Popple MS 90

Pospesch MS 63, (MS 129)

Postma (128)

Pott 24, 54, 105

Potter MS 76, 92

Povel – Speleers 124

Powell 9, 17, 24, 37, 38, 63, 74, MS 50, MS 58, 109

Pratt 41

Preen AM 13

Presser 77, MS 90, MS 95, 99, AM 2, MS 63

Preston 35, MS 95, 106

Price MS 39

Prinsen MS 94

Prockter (3), (4)

Proctor MS 76

Pronk 60, 61, 65, 79, 82, 83, 84, MS 88, 107, 78, 83

Prüst MS 64

Pudelko 52

Pümpel 103

Purkis MS 71

Purmer 53

Purver (128), 116

Purves 82

Putten, van der MS 85

Pyte MS 76

 

Q.

Quarles van Uffort 28

Queripel MS 91, MS 67, 109

 

R.

Raczkiewicz 36

Rae 100

Raison 116

Raket Nederland BV 47

Ralen, van AM 3

Ramsey (25)

Randall 8, 46, 93, 102, MS 58

Randall, Rex – pseudoniem / a.k.a. Peter Veldheer

Randwijk, van 21

Ranft 57

Rankin MS 71, 106, MS 46

Ransmayer MS 30

Ransom MS 53

Rathband 8

Rauter 57, AM 7, MS 100

Ravestein 101

Rawley AM 1

Rawlings MS 95, 83

Reardon MS 57

Rechenuc MS 71

Recke 78

Redford AM 11

Redman 48, MS 32, MS 58, 113

Reenen, van MS 94

Reeve 78

Regtering 57

Reich MS 30

Reichelt 72

Reid MS 57

Reimann MS 39

Reinders 50, 59, 60, 61, 63, 66, 68, 69, 70, 108, MS 76, 77, MS 80, 87, MS 88, 89, MS 90, 92, MS 94, MS 95, 96, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 113, 114, MS 115, MS 117, MS 121, 124, MS 127, (129), (130), AM 5, AM 7, AM 8, AM 12, AM 13, MS 65, MS 67, MS 71, 73, 77, 78, 83, MS 100

Reinsberg MS 63

Rendall MS 28

Renes 78

Rensen 89

Rensen, van AM 12

Rethmeier 78

Reus, de (6), 9, (11), , 13, 15, 18, (20), 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, , 30, 31, 32, 33, (34), 35, 36, Bijlage 36, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 66, 70, 72, 74, MS 76, 81, 86, 87, MS 88, 89,MS 90, 92, MS 95, 112, 114, 116, 119, MS 127, (132), AM 1, AM 11, (MS 33), MS 43, 78, MS 85

Revell MS 117, 118, (131), AM 6, AM 12, AM 13, MS 123

Reynold 32

Reynolds 31

Rice MS 122

Richards 14, 47, 83, 106

Richardson MS 56, 92, 106, MS 121

Richmond MS 19

Ridler MS 23

Rieder MS 63, 72

Riefenstahl 72

Rieken 53, (130), AM 10, AM 11

Rieksen MS 13

Riet, van 52, 100

Rigby – Jones 118

Rijks MS 13, MS 79

Rijn, van 25

Rijn – van den Broek, van 81

Rijnhout 18

Rijsemusr 15, 17

Rijssel, van MS 90, 106

Riksen 78, 66, AM 3

Riley MS 22

Risseeuw 15

Ritchie (129)

Ritmeester 8

Ritson 109

Rivas, de MS 37

Roach MS 71

Robbins 106

Roberts 36, 65, 70, MS 76, MS 80, AM 3, AM 7, AM 11, MS 39, 73, MS 76, 107, 124,

Robertson 106

Robinson 87, 89, 92

Robson AM 12, AM 13, 78, MS 95

Roder, de 96

Rodermond 98

Roding 112

Rodley – a.k.a. Hans Rosenfeld 73

Roekel, van (6), 7, 9, (10), , (11), , 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, (26), 27, 28, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, (58), 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, MS 71, 72, 73, 74, 108, MS 76, 77, 78, MS 80, 82, 83, 84, MS 85, 86, MS 88, 92, 93, 96, 98, 100, 101, 102, 105, 106, MS 108, 109, MS 110, MS 111, 112, 113, 116, MS 117, 126, (130), AM 7, AM 12, MS 5, MS 6, 8, MS 9, MS 10, 12, MS 14, 17, MS 18, MS 23, 29, (MS 40), MS 42, MS 43, MS 48, MS 58, MS 64, MS 70, 73, 82, 87, 99, MS 100, 102, 104, 112, 118, 125

Röell[2] 54, MS 90, MS 91, MS 97, MS 56

Roelofsen 106, MS 64, MS 91

Roessingh 87

Roest van Limburg 13, (14)

Roggeveld AM 12

Roherty 92

Rohrbach MS 70

Romain 116

Romijn 50, 35

Rommel 72

Room AM 8

Rooyaards MS 91

Roosenboom MS 50

Roozenboom 41

Ros 22, 26

Rose MS 95, MS 46, MS 63

Rosenberg AM 6

Rosendaal AM 4

Rosenfeld 73

Rosing 77

Ross 104, MS 123, 99

Rossenberg MS 91

Rossiter (131)

Rotter 87, MS 127

Roy MS 71

Royal AM 12

Roza AM 10

Ruben MS 79

Rudd 116

Rudolphie 21, 24, 35, 60, 61, 116

Ruijter, de 78, 125, MS 13, 104

Rundstedt, von MS 111

Rushton 65, MS 65

Russell 59

Rutkowski AM 6

Rutte MS 90, AM 3

Ruyter de (5), (6), 8, (11), , 13, 21, 36, 37, 50, 52, 53, 63, 69, 70, 73, 74, MS 90, 106, MS 43

Ryan 56, MS 2, MS 11, MS 50, 69, MS 70, 73, 108, 92, 119

Ryninks 39

 

S.

Sadi Kirschen MS 57, 74

Saidman 114

Salemink MS 85

Sam AM 12

Samm 67

Samwells MS 121

Sandbrink 59

Sande, van der MS 13

Sanders 86, MS 13, MS 88

Sängerling MS 32

Sang – Hyun MS 115

Sankey 78

Saras – Janiszewska 24

Saricon 106

Sarker AM 6

Saul 89

Savage 116

Schaaik, van AM 12

Schaap 78

Schaeder AM 13

Schagen (3)

Schager 34, 37

Schanstra 24

Scheck MS 63

Scheffer MS 67

Scheffler MS 111

Schellenberg 73

Schelven, van AM 7

Schemkes 24, 40

Schijf 9

Schilder MS 117

Schimmel 15

Schippers 49

Schlüter 109, 112, 114, MS 115, 116, MS 117, 118, 103

Schmeisser 29

Schmid 45

Schmidt MS 30

Schneider MS 71

Schollen 25

Scholten 35, 40, 48, 56, 72, MS 108

Schouten 77, 78

Schramm 84

Schuiling 19

Schuitema 44

Schultz 31

Schulz AM 12, AM 13

Schuring (10),

Schut 65, 69, 70, 96, 89

Schuttinga 34, MS 22

Schwabe AM 12

Schwartz MS 41, 78

Schwarz AM 11

Schwartzenbäcken MS 100

Scott – Phillips (7)

Scott MS 49

Scrimgeour MS 6, 77

Scullion MS 90, 106

Seabrook 83

Seago 12, MS 42

Seal 36

Sears AM 12

Seeger MS 63, MS 97

Sellon MS 37

Semple MS 71

Sensburg 100, 102

Serraris (MS 100)

Seth MS 44

Seuffert MS 63

Seviour 56

Shackleton MS 39

Shadbolt 31

Shaw 42, (43), 44, 45, 60, 64, 77, 79, 84, 92, 100, 124, 126

Shears 43

Sheldon AM 5

Shelwel 78

Shepherd 13, 14, 40, 51, 53

Sheriff (4)

Sherriff MS 67, 104

Shipley AM 12

Shipp AM 7

Shore 31

Sieczkowski 61

Siegers 46

Sienkiewicz (35)

Siepermann MS 44

Sigmond 13, 18, 19, 31, 43, (50), (68), 69, 74, MS 80, 83, 89, 93, 96, 100, 107, 113, MS 123, 126, AM 5, AM 12, (MS 30), MS 37, MS 38, MS 42, 106

Sijde, van der MS 88

Sikorski (11), , 36

Simpson 61, AM 10, MS 18, 78

Sims AM 1, 73, 78, MS 97, 114

Singh MS 117

SISAS 13

Sizeland 62

Skalka 41, MS 32

Skinner MS 76

Sliz 89, MS 111, 114, 92

Slooten, van, 50, 52, 70, MS 76, 89, MS 90, 93, MS 94, MS 95, 99, 100, 106, 112, MS 95

Slot v.d. 69

Sluijs, v.d. MS 117, MS 13, 78

Small 65

Smeenk 25, 49, 99

Smit – Duchâteau (3), (5), (6), 7, 9, (10),

Smit MS 13, 74, 89

Smith 38, 47, 54, 62, 73, MS 76, 78, 84, AM 9, MS 1, (MS 10), MS 32, MS 38, MS 42, MS 44, 47, MS 51, MS 53, MS 63, MS 68, 73, 106, MS 122, MS 123

Smits (3), (5), (6), 7, (10), , (11), , 13, 15, 16, 19, 20, (21), 22, (23), 24, 25, 27, , 31, 33, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 58, 61, 63, 67, 73, 74, 86, 12, MS 23

Smolders MS 94, MS 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, MS 117, 89

Smulders 14, 70, 81, 92, MS 95, 86, 104

Smyth 57, 70, MS 76, 81, MS 58, 109

Snijder MS 13

Snoek 69, (128), MS 58, 82

Snoek – De Nooij (128), 82

Snow MS 123

Soest, van (6), (10),

Soet, de 84, AM 11, MS 13

Soet – Hupkes 84

Sosabowski (6), (11), , 26, 34, 38, 39, 48, 50, 52, 56, 57, 68, 74, 81, 83, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, MS 108, (132), AM 3, AM 4, AM 11, AM 13, MS 11, 12, 36, 61

Sosków 81

Sosnkowski 52, 36

Southwell 67

Spanjaard 119

Spannbruckner MS 30

Späthe MS 30

Spencer 72

Spezzano (131)

Spindler 93, 73, MS 111

Spitman 26

Spray 106

Spring 60

Springer, de 74

Spronk 56

Sproule MS 71

Spykes 84

Staal 124

Stachelscheid 118

Staf 100

Stainforth 78

Stallinga 69

Standen 83

Stanley AM 8

Stark MS 123, MS 9, 104

Starling MS 76, 89, 93

Stauber 47

Steckhan MS 80, 84

Steenhuis 89

Steen, van (47

Steensma AM 12)

Steer 73, MS 80, 86, 89, 103, MS 108, AM 12, MS 95

Steffen MS 71

Steinweg – ter Horn, (2), , (3), (4), (5), (6)

Steckham MS 110

Stempher 57, 78

Stephens MS 27

Stevens 19, 61

St. John (8), 9, 74

Straaten, van der 100, 124

Straatenmeijer 34

Strijbos 81

Strik AM 12

Stolk MS 94

Stolte 66, 70

Stopforth (51)

Stoppels (129), AM 1

Strathern 73

Strayer 74

Strick 113

Striker MS 13

Stripp AM 12

Ströbel MS 100

Strunk 74

Stubley MS 122

Stuijvenberg, van 44

Stuyt sr. MS 94

Sugarman 73

Sullivan 65

Summer MS 1

Summers – Hartley 103

Surquin (27)

Sutherland 43

Swanston 36, 56

Swart, de MS 13

Swarts 55

Swatlo – Gesterding 72

Swiecicki 58, MS 11, MS 39, MS 42, MS 44, 73

Swillens (130)

Sykes MS 27

Szpetnar 12

T.

Tadema MS 38

Tadema – Böhmer MS 38

Talsma MS 13, MS 24

Tange 42

Tapp 61

Tariel (11),

Tate 92

Tatham Warter 45, 46, 50, 74, 100, 125, MS 53, 74

Taubert MS 63

Taylor, 64, 65, MS 71, 81, 120, AM 3, AM 11, 31, MS 58, MS 80, MS 111

Teerink MS 30

Teeseling 77, MS 80, 81, 77

Teesink AM 10

Temple MS 37, MS 58

Terlaag 35

Terlouw 46, 56

Terrell 35

Terwindt MS 13

Tesink (44)

Tessin 103

Tetler MS 57

Tettau, von 78, AM 12, AM 13, MS 62, MS 67, 84

Thomas 45, 74, MS 85, AM 13, MS 6, MS 32, 61, MS 44, MS 65, 83, 86, 113

Thomason 116

Thompson 20, 35, 47, (59), 72, MS 88, AM 11, MS 4, (MS 7=6a), MS 15, 29, MS 65, 86, 92, 98, 107, 125

Thorissen 84

Thornburn 56

Thorne AM 3, MS 15, 107

Thuring 14, MS 121, 81

Thurlings AM 5, AM 6, AM 7

Ticehurst 8

Tieke 78, AM 12

Tiemens 12, 14, 19, 25, 54, 57, MS 90, AM 13, MS 30, MS 39, 84

Tierney 107

Tijssen 70, 74

Tilbeurgh, van 101, MS 123, MS 85

Tilburg, van 53

Tillmann MS 63, MS 127, (MS 128)

Timmerman 63, 66, 73, 108, 78, MS 80, 81, 93, (98), 99, 116, MS 117, 118, 119, AM 4, AM 8, AM 12, AM 13, 73, 74, 77, 78, 84, 89, 98, 103, MS 110, MS 123 deel 2 2), 125

Timmermans AM 13, MS 115, MS 123 deel 2 2)

Tipping 104

Tirion MS 90, MS 111, 112, 113, 114, 116, 124, MS 127, AM 9, AM 11

Timothy MS 123, 124, AM 6, 105

Tjaden – Modderman MS 95, 99

Tjoonk MS 68

Tjeek Willink 96

Todd MS 49

Toebos (9)

Toewater MS 64

Tofield AM 4

Tokarzewski – Karaszewicz 36

Toler 30, 39, 40, 64, MS 39, MS 44

Tolley 100

Tolman 37

Tomkinson MS 117

Tompkins MS 37

Tongeren, van 53

Tonner MS 88, 100

Top 54

Top, v.d. 65

Touber AM 1

Tourtel 104

Tower MS 6, 77

Towers MS 46

Townsend MS 94

Tracey 84

Travis MS 90

Treibmann MS 30

Treharne 106

Trez, De AM 11

Tricht, v.d. 69

Trip 113

Troost 28

Tromp 78

Tromp Meesters MS 13

Trotman MS 46

Trotter 31

Truesdale 82, 89, 126, AM 6, AM 9, AM 12, AM 13, 106

Truin 43, 47, 59, MS 34, MS 50, 78

Tucker AM 11, 92

Tuil, van MS 79

Tuinier 56

Tunack 66

Tupet – Thomé 98

Turnbull MS 80, MS 117

Turner 37, 64

Turl AM 13

Turrel MS 44

 

 

U.

Uitdenbogerd 55

Urquhart (4), (6), 7, (15), 17, 19, 21, 24, 26, 28, , 33, (36), 54, 56, 58, 59, 81, 87, MS 90, MS 91, 104, 105, 106, 116, 119, 120, MS 127, (128), (131), (132), AM 1, AM 3, AM 4, MS 4, MS 6, AM 9, AM 10, AM 11, AM 12, MS 11, MS 14, MS 16, MS 21, MS 24, MS 32, MS 34, MS 37, MS 43, MS 46, MS 48, MS 50, MS 58, MS 67, 73, MS 76, 77, MS 80, 86, MS 97, MS 108, 109, 113

 

V.

Vaessen 124, MS 127, (132)

Vaessen, van 53

Valk MS 97, AM 12

Valvona 17, 112

Vandenhövel 72

Vandervoort AM 11

VanPoyk AM 11

Vasey AM 8

Vastenhout 52

Veelen, van 65, 78, MS 2, MS 64, 66

Veen, van 70

Veen, van der 87, 54

Veenbrink MS 79

Veenendaal MS 85

Veenhuysen 57, MS 14, MS 18

Veer, van de AM 9

Veggel, van 52, MS 90

Vegt, van der AM 12

Vegte, v.d. 106

Veld, in ‘t 21

Velden, van der 27, 35, 39, 40, 42, 53, 56, 82, (132), MS 13, MS 42, MS 50, 89, 98

Veldheer 19, (MS 19), 78, MS 96

Veldhuizen 19, (MS 20), MS 85

Vellinga (6), 13, 25, 27, 41, 61, 62, 106, 73, 99

Vellinga – Nijholt 61, 62

Venes

Venn 116

Verdoorn 87

Verdoorn – van de Brink 100, 87

Vergunst 7

Verheij 89

Verhoef MS 71, 89, 89

Verhoeff 18, 36

Verhoeven, 89

Verjaal 31

Verlee 74

Verlinden 25, 26, (28), 30, 35, 36, 38, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 61, 72, 74, 108, MS 76, MS 80, 84, MS 90, MS 94

Verschoor 61

Verschuer, van MS 91

Versluijs 92, 102, MS 50, MS 85, 89

Verstand 40, 56

Versteegh 13, 14, 16, 73, AM 10

Vickers 17, 86

Vierssen Trip, van MS 32

Vigers MS 71, 106, 45

Vigor 41

Visser 84, 96, MS 91

Vissers 28

Vissers – v.d. Kaay 28

Vlasblom 68

Vleeshouwer 32

Vliet 52

Vliet, van 99, MS 42, MS 49, MS 68

Vlist, van der 15, 47, 48, 55, 57, AM 5, MS 64

Vogel 42, 48, 50

Vogelpoel 47

Voigt AM 13, 84

Vollenhoven, van Bijlage 36

Voordouw MS 117

Vooren, van MS 13

Voorsluis MS 117

Voort, v.d. (69)

Voortman MS 85

Vos 63, 64, MS 80, 101, AM 12, MS 18

Voskamp MS 100

Voskuil (3), (4), (5), (6), 7, 9, (10), , 13, 14, 16, 18, 21, (22), 25, (29), 31, 34, 38, 39, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 54, 55, 56, 59, (60), 61, 62, 63, 64, 70, 74, 108, MS 85, 86, 87, MS 91, 96, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 107, MS 108, 109, MS 111, 114, 116, MS 121, MS 122, 126, MS 127, (128), (129), (132), AM 1, AM 2, AM 4, AM 5, AM 6, AM 7, AM 8, AM 9, AM 10, MS 3, MS 6, MS 15, MS 20, 26, 31, MS 34, MS 38, MS 39, 47, MS 51, MS 57, MS 58, MS 63, 69, 73, 108, MS 76, 77, 78, 83, MS 88, MS 90, MS 94, MS 96, 99, 105, 106, 107, 109, MS 111, 113, 114, MS 115, 120, MS 123 deel 2 2), 125

Vossenberg 69

Vossenaar 105

Vreede MS 13

Vries, de 13, 32, 36, MS 71, MS 94, MS 95, 96, 99, AM 10, 17, 112

Vrieze AM 10

Vroemen 16, 18, 36, (37), 40, 89, 99, AM 5, MS 23

Vrolijk 50, 60, 61, 63, 66, 70, 108, 78, 87, 89, 103, MS 117, 124, AM 11, MS 67, MS 70, 73, 77, 78, 84, 118

Vreman MS 34

Vught, van 86

 

 

W.

Waalkens MS 63

Waard, de (5), MS 76

Waard, van de AM 9

Waddy 24, 60, 74, 100, MS 108, 109, MS 110, 116, 120, MS 121, MS 122, MS 123, (128), (132), AM 3, MS 42, MS 58, MS 67, MS 80, 86, MS 95, MS 97, 101, 105, 107, 113

Wade 73

Wadley 62

Wadsworth 73

Waever (118)

Waford MS 76

Wagner MS 13

Wainwright 105, MS 100

Walburgh Schmidt 70, MS 97, 116, MS 123, (132), AM 12, MS 110

Waldron MS 80, MS 122

Wal, van de 69

Walker 30, 32, 36, 38, 39, 45, 47, 81, MS 115, AM 12, MS 37, MS 38, MS 39, MS 42, MS 63, MS 123

Wallis 56, 98, MS 22

Wally 98

Walther MS 37

Walton AM 13, 61

Walvius MS 64

Wamelink 107

Wandel 52

Wanders 72

Ward 81

Wark 106

Warr 70, 109

Warrack 30, 39, 46, 48, 54, 87, MS 91, 93, (132), MS 23, MS 32, MS 76, MS 79, MS 90, MS 97, 105, 107, 113

Warren AM 11, 81

Warrington MS 71

Wasselkamp 24

Water, van de 102

Waterston 101

Watkins 72, 73, MS 15, 98, 107

Watling 54, MS 56

Watson AM 12, MS 97

Watts 126

Waveren, van MS 90, 93

Way 65

Webber 86

Weber AM 13, 78

Wedel, von 72

Wedgebury (4), 73, MS 122

Weeden AM 5, AM 8, MS 122

Weenink 54

Weerd, van de (4), 19, 54, MS 94, 100, 102, MS 115, MS 117, AM 1, MS 19, MS 96

Weerd, van de MS 43

Weg, van de 19

Wegdam 14

Weijdt AM 12

Weijers 103

Weimar 7

Weissmuller 118

Wellbelove AM 12

Weltecke 84

Wenkenbach 100

Wenting AM 8

Wenzel AM 2

Werf, van de 31

Werner MS 70

Werningh Cöster 21, 25, MS 50

Werningh Cöster – van der Stege Engelen MS 50

Wesselink 64, MS 3, MS 24

Westbury 60

Westra 108

Westwood 100

Wetsteijn MS 13

Wezel MS 63, 104, 118

Wheeler MS 121

Whelan MS 76

Wheldon 73

White 120, MS 97

Whitehouse MS 56

Whiting 78

Whittingham 45, MS 5

Whotton 7

Wice MS 123

Wichard 15

Wichhart 56, 63, MS 94, 98, AM 3

Wiggins MS 65

Wiegel 124

Wiendels – Neijenhuis MS 80

Wieringa 52

Wiessing MS 94

Wiggen AM 11, AM 12, AM 13

Wiggers MS 13

Wijnen, van 56, 73

Wijnen 107

Wijngaarden, van MS 18

Wijnhoud 34, 41, 52, 60, (61), 62, 65, 66, 67, 69, 73, 74, 81, 83, 84, 86, 87, 89, MS 91, 93, 96, 99, 101, 102, 105, 120, (128), AM 13, 78

Wilbrink 54

Wilbourne 116

Wildeboer 50

Wilhelm (4), (10), , 12, 19, 36, 39, 119, AM 1

Wilhelmina, Koningin / Queen (1), MS 76, 100, AM 13, MS 16, MS 24, MS 34, 54, MS 60, 82

Wilkinson 108, 87, MS 90, 89, 107, 120, 124, AM 9, AM 12, AM 13, MS 27, 78, MS 122

Willemsens 96

Willeke MS 80, MS 123, MS 123 deel 2 2)

Willem – Alexander, Kroonprins / Crown Prince 56, 84

Willems AM 11, 89

Willemsen AM 4, MS 13

Willemsens 60, 116

William of Orange MS 1

Williams 58, MS 97, 116, AM 7, MS 10, MS 51

Willies 79

Willink 51, MS 21

Willston MS 88

Wilmot 69

Wilson 8, 24, 41, 81, MS 110, AM 4, 31, 73, MS 90, 106, AM 4, AM 8

Wimmer AM 13

Winkel AM 10

Winkler – Koert 8, 14

Winser 55

Wissing Bijlage 36, 48

Wit, de MS 79

Wittingham 42

Wittmann MS 121

Woerkom, van 28, MS 13

Wojciechowski AM 7

Wolterink AM 11

Wolters (5), 54, (132), MS 42, 73, MS 79

Wolzak MS 13

Wood 30, 39, 58, (70), MS 85, MS 39, MS 42, MS 57, 69, MS 76, 78

Woodhouse AM 3

Woodward MS 41

Woolf 116

Woolridge 86

Wordragen – v. Balen 19, 28

Worst 114

Wossowsky 98, AM 12, AM 13, 84

Wouters 103

Wray AM 13

Wright 46, 48, 53, 109, MS 80, 101

Wright – Boycott MS 46

Wrottesley AM 13

Wulfte Palthe, van MS 14

Wurst AM 11

 

Y.

Ykema 73

Young 21, 22, 27, 42, 44, (45), 50, 52, 53

 

Z.

Zaaier, de 87

Zaaijer MS 100

Zande – van der Linden 31

Zanten, van 63, AM 10, 74

Zeeuw, de MS 100

Zegers 86

Zeggelaar, van 101

Zelebowski 40

Zeller 74

Ziebrecht 78

Zieck 70

Zieger MS 95

Zijpp, v.d. 69

Zimmermann MS 63

Zingerlin 113

Zinnick Bergmann 40, 63, MS 28

Zjazd 100

Zoest, van (16), 62, MS 80

Zoetekouw AM 10

Zon, van der 92

Zonneveld MS 79

Zorreguieta 84

Zwaan 49, 84

Zwarts 83, MS 88, 93, 118, (129), AM 12, AM 13, MS 13, (MS 70), 78, 118

Zwijnen – Reynen MS 44

Zwijnenberg 73

Zwolaňski AM 13

[1] Onjuist opgenomen als / incorrectly included as Oorthuis

[2] Onjuist opgenomen als / incorrectly included as Roëll in 54, 90 en / and MS 56

1.                 Books

In de Nieuwsbrieven en Ministories wordt in de afgelopen jaren melding gemaakt van de volgende boeken. Ook de in de opgenomen verwijzingen bij artikelen en de in de literatuuropgave van de Ministories vermelde publicaties zijn hier opgenomen.

 

 

1 British Airborne Division ‘Phantom’, Reporting the Battle for Arnhem 1944; Asher C.J. Pirt MS 127

1st Battalion The Border Regiment, Arnhem 17th September – 26th September 1944; Alan T. Green MS 43, (132), AM 12

1st Parachute Brigade’s Intelligence Summary for Operation Market Garden, dated 13th September 1944; W. Taylor MS 111

3x Arnhem; Bert Kerkhoffs 104

7th Battalion, The Hampshire Regiment and the fight for the Korenvaar Brickworks, Driel 23 September 1944; Philip Reinders MS 121

9.SS Panzer-Division ‘Hohenstaufen‘ 1944: Normandie – Tarnopol – Arnhem; H. Fürbringer MS 70, 78

14 Vluchtelingen na de Slag om Arnhem; Harry Kuipers 116

112th (Wessex) Field Regiment RA, TA, 1938 – 1946; Douglas Goddard, Eric Rankin en James Vigers MS 71, MS 97, (106)

 

A.

Aan het licht gebracht – Kleine kroniek van de Firma I.B. de Vries, een Leeuwarder antiekhandel tot 1942; Hugo Kingsmans 112

A Bridge at Arnhem; Charles Whiting 78

A Bridge too far; Cornelius Ryan 69, 73

Abundance of valor; Will Irvin AM 2

Achter de linies; John Olmsted AM 2

Adelaars en Pegasus; Henny Vaessen en Tine Bouwhuis (132)

A Diary of Events – relating to the Escape PEGASUS one; K. Angus 125

A Drop Too Many; J.D. Frost MS 9, 83, 114

After the Battle; 25, (69)

A Hell of an Education; Doug F. Willies 79

Airborne Battle Wheels Oosterbeek, 10th Anniversary; Ramon Berlauwt (ABWO) 100

Airborne Engineers, The Shiny 9th, an illustrated history of the 9th (Airborne) Field Company Royal Enigineers 1939-1945; Patrick Pronk 83, 78

Airborne Forever, The Life Story of an Arnhem Veteran; Laurens van Aggelen (132), AM 12

Airborne Museum ‘Hartenstein’ Museumgids; Airborne Museum AM 10

Airborne Herdenkingen 1989 -1998; Stichting Airborne Herdenkingen 108

Airborne Memorial Service, Arnhem Oosterbeek War Cemetery, 1944 -2009; Laurens van Aggelen 116

Airborne Operations in World War II, European Theater; Dr. John Warren 81

Airborne Pilgrimage Guide; MS 32

Airborne Troop Carrier Three-One-Five (315) Group; William L. Brinson MS 90

Airborne Uniforms; Mike Chappel MS 42

A Fragement of Life, A Biography of a member of the 1st Airborne Division, based on papers and writings of the Reverend Canon Alan Green; Peter Green MS 111

All American. All the Way: the combat history of the 82nd Airborne Division in World War II; Phil Nordyke AM 11

All Men are Brothers; Andries Hoekstra 100

Als sterren van de hemel – De oorlog in het Rijk van Nijmegen 1944; Norbert A. de Groot AM 11

An Arnhem Odyssey; John Longson en Christine Taylor MS 64

An irresistible Force, Lieutenant Colonel Ben Vandervoort and the 2nd Battalion, 505th  Parachute Infantery in World War II; Phil Nordyke AM 11

APTC at Arnhem, APTC Instructors during the Battle of Arnhem, September 1944; Philip Reinders 114, MS 115

Arnhem; A.D. Harvey MS 85

Arnhem; Pitkin Guide, Martin M. Evans 72

Arnhem; R.E. Urquhart MS 11, 73

Arnhem, 17 – 26 september 1944; Christopher Hibbert MS 4

Arnhem 1944 – Slag van de TEGENslag; Bert Kerkhoffs MS 57, 96

Arnhem 1944; William F. Buckingham 89

Arnhem 1944; Janusz Piekalkiewicz MS 11

Arnhem – 1944, The Airborne Battle; Martin Middlebrook 47, 55, MS 56, 84, MS 95, MS 127, AM 12, MS 46, 73, MS 80, 86, MS 97, 104, MS 108, 109

Arnhem, 20 september 1944, De Vergeten Executie; Jos Diender 99

Arnhem 40-45; Ingrid D. Jacobs AM 4

Arnhem 44/45, evacuatie, verwoesting, plundering, bevrijding, terugkeer; drs. P.R.A. van Iddekinge 78, 99

Arnhem, A few fatal hours; Scott Revell (131), AM 13

Arnhem after Arnhem – The Arnhem and Oosterbeek Civilians Fight for Survival; Robert Stopforth MS 51

Arnhem, A Tragedy of Errors; Peter Harclerode MS 56

Arnhem Bridge, Target Mike One. An Illustrated History of the 1st Airlanding Light Regiment RA 1942-1945 North Africa-Italy-Arnhem-Norway; David Truesdale, Martijn Cornelissen en Bob Gerritsen AM 6, AM 11, AM 13

Arnhem, catelogus; M.H. Alofs MS 56

Arnhem De Genoeglijkste; Arnhems Historisch Genootschap, september 1994 MS 57

Arnhem Doctor; Dr. Stuart Mawson MS 6, 106

Arnhem … Doode Stad … Die zal herleven; Parool “Speciale editie”, MS 85

Arnhem Lift, Diary of a Glider Pilot; Louis E. Hagen MS 56, 73

Arnhem, Myth and Reality, Airborne Warfare, Air Power and the Failure of Operation Market Garden; Sebastian Ritchie (129)

Arnhem – Ooggetuigenverslagen van de Slag om Arnhem; Martin Middlebrook 47, 55, MS 56, 84, MS 95, MS 127, MS 46, 73, 78, 104

Arnhem, Operation Market Garden, September 1944; Lloyd Clark MS 91

Arnhem Sacrifice. A miscellany of information about personell and units involved in the Battle of Arnhem 17th to 26th September 1944; Colin Cummings 72, 73

Arnhem September 1944; drs. P.R.A. van Iddekinge 8, 78, 104

Arnhem Sextet, opstellen voor drs. P.R.A. van Iddekinge; P.R.A. van Iddekinge 78

Arnhem, Spookstad; André Horlings 59, 79

Arnhem Surgeon; Niall Cherry MS 122

Arnhem Spreadhead; James Sims 73, 78

Arnhem, The Fight to Sustain; Frank R. Steer MS 80, 103, MS 108

Arnhem, The Battle Remembered; Robert Jackson MS 57

Arnhem, Their final Battle, The 11th Parachute Battalion 1943 – 1944; Gerrit Pijpers, David Truesdale 125, 126, AM 9, AM 11, AM 12

 

Arnhem, The Landing Grounds and Oosterbeek; Frank Steer 89, MS 108

Arnhem VC Investigation (in After the Battle, no 96); Karel Margry 69

Arnhem Venture; Ron Kent MS 65

Arnhem Voorjaar 1945, wandelen door een verlaten stad, deel 1 en 2; Wim Verhoef, Paul Vroemen, Nico Kramer MS 18, (36)

Arnhems oude stadshart; K. Schaap en A.S. Stempher 78

A Diary of Events – relating to the Escape PEGASUS one; K. Angus Robertson 125

A Regimental Aidpost; Kate ter Horst MS 46

A Sapper at Arnhem; Harry Faulkner-Brown 102

A Tour of the Arnhem Battlefields; John Waddy 74, 109, MS 121, MS 123, 86, 101

 

B.

Battlefields of the Second World War, R. Holmes 83, MS 122

Battle for the Bridges; Frank van Lunteren AM 11

B-Company arrived – The Story of B Company of the 2nd Parachute Batallion at Arnhem September 1944; David van Buggenum MS 90, 93, MS 95, MS 97, AM 2

 

B-Company arrived, The Men – Supplement to the book B Company Arrived Arnhem, September 1944; David van Buggenum  AM 8

Before I sleep, a Novel about Arnhem; Edward Monroe-Jones MS 41, MS 88

Ben je bij het Parachutespringen geweest?; Gerard Gijsbertsen MS 117

Bevrijdingskroniek Noordwest-Veluwe; Evert van de Weert en Gerjan Crebolder MS 19

Bevrijdingskroniek West-Veluwe; Evert van de Weert en Gerjan Crebolder MS 4, MS 19, MS 19

Bevrijdingsatlas Veluwe; Evert van de Weert, Peter A. Veldheer en Gerjan Crebolder MS 19, MS 19, MS 96

Blik Omhoog (deel, 1, 2, 3 en S); Cor Janse (59), MS 65, (66), 108, MS 76, MS 80, MS 88, 99, AM 3, AM 8, AM 11, MS 68, 73

Bloedende Betuwe; Marek Swiecicki 73

Brabant Bevrijd; Jack Didden en Maarten Swarts 55

Bridges are Ours – Pictorial History of the 82nd Airborne Division in the Holland Campaign (Volume II); Peter Hendrikx; Michel De Trez AM 11

British Army Cloth Insignia; B. Davis MS 42

British Battledress 1937-61; B. Jewell MS 42

British Forces Motorcycles 1925-1945; C.J. Orchard en S.J. Madden MS 50, MS MS 85

Brotherhood of the Cauldron; David Truesdale 82, 106

Bruggehoofd Arnhem; James Sims 73, 78, 114

Bruintje Beer bij Arnhem; Philip Reinders en Wybo Boersma 104

Burning Bridges – Pictorial History of the 82nd Airborne Division in the Holland Campaign (Volume I); Peter Hendrikx; Michel De Trez AM 11

By Land, Sea and Air; Alex Junier, Bart Smulders (92), 93, MS 95, AM 8, 86, 104

 

C.

Calling Sunray! – de verbindingen tijdens de slag om Arnhem, september 1944; Wybo Boersma MS 57

Call to Arms – an autobiography; Sir Richard Gale (MS 12)

Canadezen in Arnhem en Oosterbeek – De vergeten inzet van de Canadeze Troepen (1944-1945); Laurens van Aggelen AM 11

Capture at Arnhem, A Diary of Disaster and Survival; H.R. Roberts MS 76, 73

Churchill’s Volunteer; Reg Curtis MS 58

Cloak and Dagger; Corey Ford en Alastair MacBain (MS 49)

Cloud over Arnhem; Kate ter Horst MS 46, MS 49, MS 50, 116

Code Word Canloan; Wilfred I. Smith (MS 42)

Contra de Swastika; Charles L.J.J. Douw van der Krap MS 5, MS 62

Corridor naar de Rijn; Hen Bollen MS 32

 

  1.  

Daar komen de Canadezen; Peter Veldheer en Evert van de Weerd MS 96

Dairy of a Red Devil – By Glider to Arnhem with the 7th King’s Own Scottish Borderers; Albert Blockwell 102

Dagboek in Krijgsgevangenschap / POW-diary; Kenneth White en Marion Gerritsen 120

Een Drielenaar in Oorlogstijd; Benjamin Jansen MS 44

De 697 tijdens de Slag om Arnhem; Patrick Pronk 61

De 9de SS-Pantserdivisie Hohenstaufen en andere Duitse formaties in de Slag om Arnhem; Peter Berends MS 60

De Airbornewandeltocht, jaarlijks eerbetoon aan de gevallenen van de Slag om Arnhem; Laurens van Aggelen 113

De Bevrijding in beeld. Van Neerpelt tot Wesel, 1944-1945; Joost Rosendaal AM 4

De Bevrijding van Eindhoven; Karel Margry MS 14, MS 22, 25, MS 48

De Firma I.B. de Vries – een Joodse antiekhandel in Leeuwarden van 1877 tot 1943; Bauke Boersma 112

Denison; Bruce Wilson AM 4

De Gans is gevlogen; Leo Heaps 61, MS 57, MS 97

De Geschiedenis van de Airbornelandingen op de Ginkelse heide na 1945; Gerard Gijsbertsen MS 115

De Heveaplaquette, deel 2 (Schoutambt en Heerlijkheid, jrg 19, No.4, december 2005); Geert Maassen MS 100

De Helden van Arnhem; G. Powell MS 50

De illegale camera 1940-1945; Veronica Hekking en Flip Bol 99

De inzet van het 17-ponder anti-tank kanon tijdens de slag om Arnhem; Arnhem Battle Research Group (55)

De oogst van tien jaar; redactie W. Duyts en A. Groeneweg MS 30, MS 39, MS 48, MS 71, (AM 4)

De Plek, Oosterbeek, september 1944; Frans van Deijl MS 94

De Polen van Driel; George Cholewczynski 27, MS 32, 36, MS 37, MS 38, 47, MS 50, (54), 59, MS 90, 105, 107, 52, 61, MS 85, 99

Decending from the clouds; Spencer Wurst AM 11

Desert Rise – Arnhem Descent. The 10th Parachute Battalion in the Second World War; Martin Peters en Naill Cherry met John Howes en Graham Francis AM 7, AM 8, AM 9

De Slag bij Arnhem; Th. Boeree en C. Bauer MS 11

De Slag om Arnhem 1944-1994; Stichting Airborne Herdenkingen MS 56

De Slag om Arnhem; Roy Urquhart 77

De Slag om Arnhem, 17 t/m 26 september 1944 – De geschiedenis van het Nationaal Sportcentrum Papendal; O. Luursema MS 24

De Slag om Arnhem, Beeldfilm in 300 flitsen!; Peter Veldheer MS 96

De Slag om de Ginkelse Heide bij Ede. 17 en 18 september 1944; C.E.H.J (Carel) Verhoef 89, 89

De Slag om de Veluwe 1945; Peter Veldheer en Evert van de Weerd MS 96

De Straat; Robert Kershaw AM 3

De Tommies komen; Sjaan Breman (Marie-Anne) (26), (27), MS 28, 29, MS 30, MS 33, MS 42, MS 56, MS 57, 74, 109, 17, 99

De Verloren Slag; Geoffrey Powell MS 37, MS 38

De Verrekte moeite van het doodgaan; Zeno MS 110

De Verschrikking van de Nacht; Tony Sheldom AM 5

De Zeer Schone Uren; Bob Castendijk 124

De Zwarte Herfst; C.A. Dekkers en L.P.J. Vroemen MS 16, MS 37, 89, 99

Die Dag in September… dagboek september 1944 – mei 1945; Hendrika van der Vlist (15), 47, 55, AM 5

Die Frundsberg in Nimwegen; H. Harmel 78

Die Luftlandung, das Kriegsende im Gebiet der Städte Hamminkeln und Wesel; Johann Nitrowski 69

Doctor after Arnhem, Witness to the Fall of the Third Reich; Dr. Stuart Mawson 106

Don’t forget us; we shall not forget you; J.O. van der Heijden MS 56, MS 76

Door de hel van Oosterbeek; N.J. van der Meer 17

Door de lens van De Booys; P.R.A. van Iddekinge MS 76

Dropped In It, the autobiography of a Cotswold Boy and Arnhem Veteran; Colin Hall MS 122

Duitse veldgraven in Oosterbeek; Hans Timmerman MS 110

Dutch Courage and ‘Pegasus’; Digby Tatham Warter (45), MS 46, 74, 100

 

E.

Echoes from Arnhem; Lewis Golden (15), MS 42, MS 80, MS 15

Ede in Wapenrok; Evert van de Weerd en Gerjan Crebolder MS 94, 100

Een andere kijk op de Slag om Arnhem; Peter Berends AM 5, 78

Een brug naar de toekomst; Jan Durk Tuinier MS 56

Een brug te ver; Cornelius Ryan MS 11, MS 14, MS 50, 92

Een brug te ver onderzocht. Archeologisch onderzoek in Stadsblokken-Meinerswijk, gemeente Arnhem; A.V.A.J. Bosman, R.A.A. Geerts, D. Sam AM 12

Een chirurg valt uit de lucht; Daniel Paul (pseudoniem Lipmann Kessel) en John St. John 8, MS 9, MS 23, MS 23

Een Drielnaar in Oorlogstijd; Benjamin Jansen MS 40, MS 41

Een Regimental Aidpost; Kate ter Horst MS 49, MS 50, MS 53, MS 71, 116, MS 43

Een schuilplaats in de pastorie; Kate ter Horst 116

Escape across the Rhine; Robert Sigmond, Cees van den Bosch 74

Escape from Arnhem; Leo Heaps (61), 126

Evasion & Escape devises produced by MI9, MIS-X and SEO in World War II; Phil Froom AM 8

 

F.

Facetten van de Slag om Arnhem; W.H. Tiemens MS 14, MS 19, (25), AM 13, MS 39

Fighting the British at Arnhem: The SS-Unterführerschule Arnheim; Bob Gerritsen AM 12, AM 13

Fighting Knives; F.J. Stephens MS 27

First In; Ron Kent MS 110

Five Days in Hell; Jack Smyth MS 57

Forever Arnhem (Illustrated – 15 september 1945); Reuben Saidman 114

For No Apparent Reason; Bob Gerritsen MS 80

 

Four days at Arnhem; Simon Curtis, Niall Cherry en John Howes AM 7

Four stars of valor; Phil Nordyke AM 11

Fotograferen tijdens de slag om Arnhem; R.P.G.A. Voskuil MS 63

Freely I served; Stanislaw Sosabowski MS 11

From Delhi to Arnhem – 156 Parachute battalion – includes Operations Pegasus I & II; John O’Reilly 116, AM 9

From Pacifist to Glider Pilot: Experiences of a Military Glider Pilot at Sicily and Armhem in World War Two; Alec Waldron MS 80

 

G.

General “Boy” Browning, The Life of General Sir Frederick Browning; Richard Mead MS 121

German Armored Units at Arnhem; Marcel Zwarts (83), AM 12, AM 13

German Order of Battle 1944 – The Directory prepared by Allied Intelligence of Regiments, Formations and Units of German Armed Forces; Greenhill Books and Stackpole Books Pennsylvania 59

Gesneuvelde Waarheid; Wim van Zanten AM 10

Gestrand in Brabant, Market-Garden, september 1944; Jacq. A.H. van Eekelen en Jos Korsten MS 64

Get ‘em out; Cees Haverhoek 112

Gevangen op de Veluwe; Wolter Noordman 100

GHO Liaison Regiment: Operation Market Garden; Asher Pirt 119

Glider Pilots at Arnhem; Mike Peters en Luuk Buist 116, MS 127, AM 12

Green On! – A Detailed Survey of the British Parachute Re-Supply Sorties During Operation Market Garden 18-25 September 1944; Arie Jan van Hees MS 97, 99, 100, 101, AM 3

 

H.

Hans Ertl als Kriegsberichter 1939-1945; Hans Ertl MS 63

Het 13e Peloton; Haks Walburgh Schmidt MS 97, MS 110, MS 123, (132)

Het doel bereikt, oorlogsherinneringen van Mr. R.J.E.M. van Zinnicq Bergmann; Mr. R.J.E.M. van Zinnicq Bergmann MS 40

Het Korpscommandotroepen 1942-1997; Taeke Alexander Krijger MS 68

Het Manneneiland; Hen Bollen en Herman Jansen 8

Het Spoorwegbedrijf in oorlogstijd; ing. C. Huurman 78

Het Verhaal van Toen (bijlage De Gelderland) MS 56

Historisch jaarboek voor Gelderland, Deel XCVII (De ploeg keert het vliegtuig); Ruurd Kok MS 108

History of the 2nd Battalion, The Parachute Regiment; MS 111

History of the Polish Parachute Badge – Polish Airborne Force in World War II; J.J. Lorys MS 53

Huize Mooi-land in herfst en winter ’44-’45, Lager Scharnhorst I D; H.J. Leloux MS 16, 17

 

I.

It never snows in September; Robert Kershaw MS 40, 84, AM 5, AM 12

Ik ben een vreemdeling geweest; John Hackett MS 68, (109), MS 58, 82

Ik vocht om Arnhem, Dagboek van een Zweefvliegtuig-piloot; Louis E. Hagen MS 56, 73

Ik vocht voor de vrijheid; Stanislaw Sosabowski MS 11

Im Feuersturm letzter Kriegsjahre, II. SS-Panzerkorps mit 9. Und 10. SS Division – Hohenstaufen unf Freundsberg; W. Tieke 78

In het spoor van Market Garden, Monumenten en Gedenktekens in Noord Brabant; Market Garden Comité 72

In heerlijckheit en hoofdkwartier 1949-1989; H.J. Leloux en W.J.M. Duyts 36

It Never Snows in September; R.J. Kershaw 78, 104

It was like this / Zo was het; C.B. Mackenzie MS 4, MS 18, 29, (MS 34)

I was a Stranger; John Hackett MS 38, MS 68, MS 58, 82

 

J.

Jaap Jansen, Ongewoon Soldaat; Teun Berserik MS 108

Jood zonder ster; Albert Heymans 77

Just Ordinary Men; Airborne Battle Study Group 78

 

K.

Kampina Airborne; Peter van der Linden (131)

Kampfraum Arnheim; Harlan Glenn en Remy Spezzano (131)

King Kong; Thomas Ross 104, 99

King Kong; leven, dood en opstanding van een verrader; Frans Dekkers MS 51

Korps Commandotroepen 1942-1982; P.G.H. Maalderink, C.M. Schulten en B.J. Kasperink-Taekema (samestelling) MS 68

Krijt onder de schoenen; Wim van Houten MS 70, 73

Kroniel van Ede; Th. A. Boerre MS 10

Kwatermistrzostwo w polu (De Interdeance te velde); Stanislaw Sosabowski 36

 

L.

La Hohenstaufen; H. Fürbringer 104

Langs de sporen van operatie Market Garden. “De Slag om Arnhem”; Aad Spanjaard 119

Leading The Way To Arnhem: An illustrated history of the 21st Independent Parachute Company 1942-1946; Peter Gijbels MS 110, 112

Liberation Feelings Fotoboek herdenkingen Ginkelse Heide; Gert Jan Koster MS 115

Luchtalarm op de Veluwe; Wolter Noordman MS 88

Luchtbrug Market-Garden; Bart van der Klauw en Bart Rijnhout MS 18

Luchtbrug naar Arnhem; L. Hagen 73

Luchtoorlog boven Ede; Evert van de Weerd MS 117

Luchtslag Gelderse Vallei; Evert van de Weerd MS 115

 

M.

Martiale Monumenten; G. Maassen 89

Major J. Anthony Cotterell, War Correspondent, Plymouth 1916 – Arnhem 1944; Philip Reinders 113

Major & Mrs Holt’s Battlefield Guide, Operation Market-Garden; Major & Mrs Holt (15), 84

Men at Arnhem; Tom Angus (pseudoniem G. Powell), MS 9, (17)

Met de Roode Duivels in Arnhem; Marek Swiecicki MS 39

More than courage; Phil Nordyke AM 11

More Thrills with the Paratroops; Pegasus, pseudoniem Arthur Maybury 77

Motor Cycling; MS 50

Motorwereld; MS 50

 

N.

Niet tevergeefs. Oosterbeek’s burgers temidden van den strijd der Airbornes; MS 46, MS 49, 84, 107, 116, MS 13, MS 24, MS 48, 73

Nine Days at Arnhem; R.N. Sigmond 96, 124

Noodhospitaal De Tafelberg, Dagboek Oosterbeek 17-25 september 1944; Anje van Maanen; AM 6 – also available in English

 

No Return Flight, 13 Platoon at Arnhem; Haks Walburgh Schmidt 116, MS 123, AM 12, MS 110

No Surrender at Arnhem; Robert Peatling 98

Nothing Is Impossible; Victor Miller MS 56, 73

 

O.

Ondergedoken op de Veluwe; Wolter Noordman 119

Off at Last; Robert Sigmond MS 68, 69, 113, 124

Officers of the 1st Airlanding Light Regiment, Royal Artillery during the Battle of Arnhem, 17th – 26th September 1944; Philip Reinders AM 7

Ontsnapping over de Rijn; W.H. Tiemes (12)

Ontsnapping over de Rijn; Robert Sigmond, Cees van den Bosch 74

Oorlog in een dorp aan de IJssel, Brummen – Eerbeek, 1940-1945; Piet Willemsens MS 60

Oorlog in Oosterbeek; Jan van Reenen MS 94

Oorlog over Oosterbeek; Hugo F. Pit 29

Oorlogsverhalen; Willem van der Veer AM 9

Oosterbeek for Ever England; Jan Crum MS 95

Oosterbeek, geschonden en vernield; Het Nederlandsch Barbizon; C. Koning MS 70

Oosterbeek – September 1944; J. Lammerts MS 33, 99

Oosterbeek Verwoest, 1944-1945; G.H. Maassen sr. MS 9, MS 16, MS 48

Oosterbeek 1944; Hendrika van der Vlist 47, MS 48

Operatie Amherst; Roger Flamand 98

Operatie Jedburgh, Geheime geallieerde missies in Nederland 1944-1945; Jelle Hooiveld AM 2

Operatie Market-Garden I en II; L.P.J. Vroemen MS 40

Operation Market Garden, Then and Now; K. Margry MS 88, 89, AM 13, 104, 118

Oud Arnhem vanuit de lucht; M. de Grood 78

Over & Over – Ooggetuigenverslagen van de Slag om Arnhem; Peter-Alexander van Teeseling 77 – also available in English

 

P.

Panzer Divisions, Panzergrenadier Divisions, Panzer Brigades of the Army and the Waffen SS in the West. Autumn 1944 – February 1945. Ardennes and Nordwind. Their Detailed and Precise Strenghts and Organisatios. Volume I – September 1944. Refitting and Re-equipement; J. Dugdale 78

Panzer Kompagnie 224, De Char B2 in Nederland 1943-1945; Philip Reinders MS 68, AM 13

Panzer Kompagnie 224 in the Netherlands 1943-1945; Philip Reinders MS 117

Pegasus (Historisch Cahiers Ede); Cees Haverhoek 112

Perimeter; 17-25 september 1944; Henk van Zoest MS 62

Point Blank – Open Sights; John C. Howe MS 76

Poles Apart – The Polish Airborne at The Battle of Arnhem; George F. Cholewczynski 52, MS 90, 105

Poolse Para’s op de Johannahoeve, dinsdag 19 september 1944; Arnhem De Genoeglijkste, september 1994, G.H. Maassen MS 51

Put us down in Hell; Phil Nordyke AM 11

 

R.

Ready for Anything – The Parachute Regiment at wat, 1940 -1982; Julian Thompson (35), 59

Red Berets and Red Crosses; Niall Cherry MS 76, 79, MS 80, MS 94

Remember Arnhem; John Fairley MS 39, MS 43, MS 67, 89, MS 94, MS 14, MS 68, MS 73)

 

Retake Arnhem Bridge, An Illustrated History of Kampfgruppe Knaust September – October 1944; Scott Revell, Bob Gerritsen MS 117, 118, (130), AM 12, AM 13

Return Ticket; A. Deane-Drummond (31)

Ribbons and Medals; Taprell Dorling MS 71

Roll of Honour; J.A. Hey MS 22, MS 23, MS 24, 26, MS 39, MS 43, 52, MS 53, 59, MS 70, MS 88, 89, MS 90, 45, MS 49, MS 51, MS 56, MS 65, (MS 76), MS 97

Roll of Honour (3th edition); J.A. Hey (52), MS 67

Roll of Honour (4th edition); J.A. Hey, C. van Roekel en G. Maassen MS 76, MS 90, MS 56

Roll of Honour (5th edition); J.A. Hey, P. Reinders en G.H. Maassen MS 90, 107, 109, 116, 120, 124, MS 127, (129), AM 5

 

 

Roll of Honour – Supplement of the First and Second edition (1989); J.A. Hey MS 39

Rondleiding langs de Betuwse slagvelden van 1944-1945; J. Derksen, C. Jansen en A. van Aggelen 103

Roode Duivels in Arnhem; Marek Swiecicki MS 58, MS 44

Royal Enfield Productions, a Proud War Record; MS 85

Rzdarty Naród: Polska Brygada Spadochronowa w bitwie pod Arnhem; G. Cholewczynski 105

 

S.

Scholier in Oorlogstijd; Felix Valk MS 97

September 1944; A. Korthals Altes, G.J.C.D. Thuring, K.G.J. Margry, R.P.G.A. Voskuil MS 14, MS 22

Silent Invader; J.A. Morrison 78

Sims, get me a prisoner; Evert van de Weerd AM 3

Six amis viendront ce soir; – zie Zes vrienden komen vanavond

Six friends arrive tonight; – zie Zes vrienden komen vanavond

Slachtoffers van de ‘Emmapyramide’, Velps gevangenisleven in de winter van ’44-’45 en de na-oorlogse speurtocht naat vermisten; J.O. van de Wal 69

Slag in de Schaduw; A. Korthals Altes en N.K.C.A. in ’t Veld MS 21

Slag om Arnhem, bibliografie van gedrukte werken; P.G. Aalbers MS 42, MS 96

Slag om Arnhem September 1944, een historisch beeldverhaal (deel 1: De Brug); Hennie Vaessen en Tiny Bouwhuis 124

Slag om Arnhem September 1944, een historisch beeldverhaal (deel 2: Hotel Hartenstein); Hennie Vaessen en Tiny Bouwhuis MS 127

Soms moet een mens kleur bekennen. Een terugblik op 70 jaar; J.H. Kok 82

Spel met de Vrijheid; A. Deane-Drummond 31

Spion in de tuin – King Kong voor en na zijn dood; Bob de Graaff MS 51

Sprong in de afgrond; Harry van Wijnen MS 56, 73

SS Leitheft, No. 11, 1944; MS 63

Stadsplan Arnhem; Studiecommissie voor het Stadsplan Arnhem MS 14

Steel Wall at Arnhem; David Truesdale AM 9

Striking Back, Britains Airborne and Commando Raids 1940-1942; Niall Cherry 114

Sturmartillerie, die dramatische Geschichte einer Waffengattung, 1939-1945; F. Kurowski en G. Tornau MS 70

Sturmgeschütze vor!; F. Kurowski MS 70

Surgeon at Arms; Daniel Paul (pseudoniem Lipmann Kessel) en John St. John (8), MS 23

 

T.

‘t Begon onder melkenstijd; G.J. Peelen MS 67, MS 50

Te dicht bij de brug die voor anderen te ver was; Frits Berends MS 122

Teerosen op de Veluwe – De geheime Duitse radiopeilstations op de uitgestrekte heide benoorden Arnhem tijdens de Tweede Wereldoorlog; W.H. Tiemens 25, AM 13, MS 39

The Airborne Club, Three WW2 Airborne veterans tell their story; Raymond P. Newlyn AM 8

The Battle of Arnhem; Christoper (Tony) Hibbert MS 2, MS 15, MS 63, 73

The Big Drop; John Golley (7)

The Border Regiment at Arnhem; Alan Green MS 111

The Bridge at Arnhem; Frank Steer MS 108, AM 12

The British Troops at Arnhem and their struggle with the 9th SS Panzer Division, the Hohenstaufen Division; Th. A. Boeree MS 111

The Devil’s Birthday; Geoffrey Powell 17, MS 37, MS 38

The Gliders; Alan Lloyd MS 11

The Grey Goose of Arnhem; Leo Heaps 61, MS 57

The Gunners at Arnhem; Peter Wilkinson, P.W. Wilkinson 108, 89, AM 9, AM 12, 78

The History of the Glider Pilot Regiment; Claude Smith 47, MS 44

Theirs is the Glory (After the Battle, No. 58); W.B. Travis MS 90

The Lion with Blue Wings; T.I.J. Toler MS 44

The Lost Company – C Company 2nd Paracgute Battalion in Oosterbeek and Arnhem September 1944; Marcel Anker AM 11

The Never Ending Story (bijlage De Gelderlander) MS 56

The Pegasus Patrol; J. Turnbull en J. Hamblett MS 80, MS 117

The Royal Air Force at Arnhem – Glider and Re-Supply Missions in September 1944; Luuk Buist, Philip Reinders, Geert Maassen 100, 101, AM 3

The Silken Canopy; Victor Dover MS 6, 104

The Sky Generals; Victor Dover MS 6

The Street (Zie / See De Straat)

The Storm Boat Kings, The RCE at Arnhem 1944; John Sliz MS 111, 114

The Story of the Border Regiment 1939 – 1945; Philips J. Shears MS 43

The Struggle for Europe; Chester Wilmot 69

The Tommies are coming; Marie-Anne (Sjaan Breman) MS 30, 74

The Torn Horizon. The Airborn Chaplains at Arnhem; Chris van Roekel (82), 93

The Wings of Pegasus, the story of the Glider Pilot Regiment; George Chatterlon MS 11, (12), (13), 73

The Wrong Side of the River; John Sliz MS 111

The 9th, 1787-1960: History of the British Army’s Only Remaining Parachute Royal Engineer Squadron; Thomas Purves 82

Te dicht bij de brug die voor anderen te ver was. Burgers na de slag om Arnhem; Frits Berend MS 122

Thrills with the Paratroops; Pegasus, pseudoniem Arthur Maybury 77

Tocht door het Duister; Graeme Warrack MS 48, MS 23

To Save a Life, Memoirs of a Dutch Resistance Courier; N.C. (Loek / Elsa) Caspers 61

To the Warrior His Arms, The story of the Royal Army Ordnance Corps 1918-1993; Frank R. Steer 103

Traitor of Arnhem; Allan A. Samm MS 67

Travel by Dark; Graeme Warrack MS 48

Tried and valiant; Douglas Sutherland MS 43

Tussen Truppenplatz en Fliegerhorst 1940-1945: de veelbewogen geschiedenis van het dorp Hoenderloo op de Veluwe tijdens de Tweede Wereldoorlog; P.A. Veldheer 78, MS 96

Tugs and Gliders to Arnhem; Arie-Jan van Hees MS 80, MS 97, 100, 101, MS 68, MS 76

Twelve Mules and a Pegasus; Harold Padfield AM 3

 

U.

Universal Carriers during the Battle of Arnhem, 17-26 september; Philip Reinders MS 115

Urquhart of Arnhem, The Life of Major-General R.E. Urquhart C.B. D.S.O.; John Baynes 54, (128), MS 80

US Air Support Signals Teams, Arnhem – Oosterbeek September 1944; Wybo Boermsa en Philip Reinders AM 8

 

V.

Van de Hemel in de Hel; G. Powell en Lipmann Kessel & John St. John MS 9

Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg; Georg Tessin 103

Veertig jaar affaire King Kong; W.H. Tiemens MS 19

Vergeten is ballingschap, gedenken verlossing – Gedenkboek Oosterbeekse Oorlogsslachtoffers 17 september – 1 november 1944; Ron Wenting, Roland de Kwant AM 8

Verscheurde Horizon, de Airborne Chaplains van Arnhem; Chris van Roekel MS 71, 73, MS 80, 82, 102, MS 100

Verzet via het geheime telefoonnet. De opmerkelijke rol van het PGEM-telefoonnet tijdens de Tweede Wereldoorlog; Karel Berkhuysen AM 8, AM 11

Victory in Europe; Julian Thompson 59

Vier geschonden dorpen, Doorwerth/Heveadorp, Heelsum, Renkum, Wolfheze in 1945; G.H. Maassen jr. en sr. MS 9

Viewing Notes ‘Their is the Glory’ (After the Battle); T. Popple MS 90

Vijf geteisterde dorpen, Opheusden, Kesteren, Randwijk, Heteren, Driel 1944/1945; G.H. Maassen sr. MS 16

Vijftig jaar na de Slag om Arnhem; G. Dielessen MS 56

Volk in Nood, Oorlogsgedenkboek van de Betuwe en de boorden lanmgs Rijn en Waal; samenstelling/redactie H. Herberts et al. MS 44

 

W.

Waffen SS Panzer units in Normany 1944; J. Dugdale en M. Wood 78

Warschau ‘Rozdarty Naród – Polska Brygada Spadochronowa w bitwie pod Arnhem; George F. Cholewczynski 105

We fought at Arnhem; Mike Rossiter (131)

Weggemoffeld; Ingrid Maan AM 5

We Will Remember Them; Herman Truin MS 48, 59

Wheels & Tracks – The international review of military vehicle (No 3.); Bart Vanderveen MS 50

When Dragons Flew, an illustrated history of the 1st Battalion The Border Regiment 1939-1945; S. Eastwood MS 68, 83, 96, MS 111, (132), AM 12, AM 13

Who was Who during the Battle of Arnhem; Chris van Roekel MS 42, MS 43, 45, MS 46, MS 58, MS 65, MS 71, 124, MS 127, MS 58, 99, 104, 118

Whoa Mahomet, De strijd om de Rijnbrug; Eric MacKay (MS 18), MS 30, 78, 114

Wings of the Wind. Active Service with the 1st Parachute Brigade; P. Stainforth 78

Without Tradition, 2 Para 1941-1945; Robert Peatling MS 56, MS 57, 89, 100

With Nothing Bigger Than A Bren Gun; Niall Cherry 109, 118

With RECCE at Arnhem. The recollections of Trooper Des Evans, 1st Airborne Division veteran; Mike Gallager AM 7

With the Red Devils at Arnhem; Marek Swiecicki MS 58, MS 39, 73

With Spanners Descending; Joe Roberts MS 65, MS 70, MS 80

Wychowanie zolnierza i obywatela (De Opleiding van de soldaat en de burger); Stanislaw Sosabowski 36

 

Z.

Zes vrienden komen vanavond; Gilbert Sadi Kirschen MS 57

Zes Dorpen in Oorlog en Verzet; H.C.J. Erkens en G.A. Versteegh (13), MS 14, 16), 113, MS 13onder vrees en zonder verwijt; Florian Huiskamp AM 13

Zwevend naar de dood; Th. Peelen en A. van Vliet 26, 99, MS 42, MS 49, MS 50, MS 68

De Nieuwsbrieven bevatte vele waardevolle, maar soms ook zeer kritische boekbesprekingen. Wybo Boersma is, in juli 2004, zeer kritisch over het boekje De plek, Oosterbeek, september 1944 (2003) van journalist Frans van Deijl. ‘Bij het lezen vragen we ons af wat de auteur met het maken van dit boekje voor ogen heeft gestaan. Wilde hij een fictieve plek beschrijven?’ Boersma concludeerde dat het boekje ondanks de onjuistheden niet al te dik is geworden en adviseerde: ‘Niet kopen dus, tenzij u een avond wilt puzzelen’.

Geert Maassen voelde het blijkbaar als zijn plicht de lezers van de Nieuwsbrief van de Vereniging te waarschuwen voor een uitgave van Bert Kerkhoffs, journalist in ruste, uit Arnhem (ARNHEM 1944 – Slag van de TEGENslag). Maassen adviseerde de lezers van de Nieuwsbrief in februari 1995 (No. 57): “Kortom, niet kopen het boek. Als u het toch koopt, lees het dan niet, maar zet het meteen in de boekenkast. Mocht u in de verleiding komen toch kennis te nemen van de inhoud, hecht er dan vooral geen waarde aan!

Film, video and DVD

Hier zijn de in de Nieuwsbrieven en Ministories genoemde films, video’s of DVD’s opgenomen. De bekende particuliere 8mm film-opname op 18 september 1944 van tandarts Ph. J. Clous op de Utrechtseweg en Lebretweg wordt een aantal malen genoemd. Opvallend is dat de andere particuliere opname van de familie Monné, die toch even bekend is, in alle jaren maar slechts één vermelding heeft gehad. In Nieuwsbrief No. 28 is opgenomen dat de opnamen gemaakt zijn door de heer Quarles van Ufford. De naam Monné komt echter niet voor in de Nieuwsbrieven / Ministories.

Uit de catalogus Beelden van Burgers – Foto’s en films van de Slag om Arnhem, september 1944 (Expositie van 8 september t/m 27 oktober 1994 in het gemeente­huis te Oosterbeek) is opgenomen:

 

“Naast foto’s zijn ook 8mm filmopnamen bewaard gebleven die in september 1944 door burgers zijn gemaakt. Vier filmpjes zijn bekend en deze zijn op video overgezet. De opnamen worden zonder geluid vertoond. Zeer korte onder­schriften begeleiden de beelden. […] De heer en mevrouw Monné, en hun dochter en schoonzoon, de heer en mevrouw Quarles van UffordMonné, filmen begin september 1944 Duitse troepen op de terugtocht, die hun huis aan de Utrechtseweg in Oosterbeek, schuin tegenover de Dennenkamp, passeren.”

 

Ook was er weinig aandacht voor de documentaire ‘God Bless Montgomery: de vergeten Polen in de Slag om Arnhem’ van Geertjan Lassche (2006).

 

A Bridge too Far (Zie Een Brug te Ver)

Actuelle Stunde (Duitse televisie) 17

Airborne Assault (1945) 105

Airdrop at Arnhem (Amerikaans, CBS Walter Cronkite) 25, MS 40

Army Film and Photgraphic Unit (originele film opname AFPU; 1944) (MS 38) MS 39

Arnhem (Film over de ruines van Arnhem; Paul Schuitma en Herman van der Horst, 1945) MS 44

Arnhem 1944 (Videoproduktie MFTM Maastricht) 77

Arnhem, het verhaal van een ontsnapping (gebaseerd op het boek ‘Travel by Dark’ van Greame Warrack; BBC/NOS, Cleve Rees, 1976) MS 48

Arnhem: The Story of an Escape (zie Arnhem, het verhaal van een ontsnapping)

Back to Arnhem (1st Airborne Reconnaissance Squadron, Engeland) MS 18, 29

Battlefields of the Second World War (BBC TV-serie, Arnhem (Operatie Market Garden); Richard Holmes, 2001) 79, 81, 82

Battlefieldtour 2008 MS 122

Blijvend in Herinnering (“Jock” (Gordon) Walker (Documentaire over de films van Sergeant Walker AFPU en het ontstaan van de Oosterbeekse herdenkingen; 1988, Joop Bal / Bal Video Producties) MS 33, 36, MS 37, 47, 55, MS 91, MS 38

By Air to Battle, The Story of the Parachute Regiment MS 49

Casualty Care in Battle 125

Comrades at Arms (Generaal Sir John Hackett en Dr. Lipmann Kessel; Yorkshire Television, 1984) MS 20

Commonwealth War Graves Commission MS 24

De Bevrijding van Den Bosch, oktober 1944 (K. Margry en L. van Gent) MS 21

De Bevrijding van Nederland (Canadese Leger Filmdienst, 1945) MS 57

De Bevrijding van de Veluwe 1945 100

D-Day; de bres in de vestiging Europa MS 62

De rol van de Hohenstaufen Divisie tijdens de Slag om Arnhem MS 20

De verdediging van de Ginkelse Heide, 17 en 18 september 1944 (Documentaire over de strijd tussen de King’s Own Scottish Borderers en de Duitse troepen op Dropzone Y; Uitgeverij Aspekt, 2009) MS 115

Dig WW2 – BBC (7 KOSB; BBC Documentaire over de rol van & KOSB; 360 Productions, John Hayes-Fisher / Paul Reed, 2011) MS 123

Douglas J. Charlton (129)

Een Brug te Ver (Richard Attenborough, 1976) MS 46, MS 50, MS 51, 106, MS 11

Farewell Parade (Filmverslag dropping Ginkelse Heide en Farewell Parade; Videoproduktie MFTM Maastricht) 77

Forever in our Memory (zie Blijvend in Herinnering)

Herdenkingen op de Ginkelse Heide en kransleggingen in Driel (met materiaal van TROS-TV en TV-Gelderland) MS 76

Herdenking Market Garden 1989 en 1994 (Videoproduktie MFTM Maastricht) (77)

Ik ben een vreemdeling geweest (vlucht en ontberingen bevolking Arnhemse regio; Bal Audiovisuele Producties) 109

Impressies van de herdenkingsdienst op het Airborne Kerkhof in Oosterbeek op 22 september 1985 (B. de Reus) MS 20

Jubileum-excursie (video boot-excursie 1990 ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van de vereniging; VVAM, 1991) MS 42

Krieg an Niederrhein (Duitse documentaire in drie delen[1] H. Bosch en W. Haas) 52

Market Garden (Plan ten aanzien van TV documentaire m.m.v. John Waddy) 120

Nederlandse Oorlogsgraven Stichting MS 24

Nieuwsjournaals (Herdenkingen 1946, 1947, 1954 en 1955) (13), (47)

Nieuwsjournaals (Herdenkingen 1945, Imperial War Museum, Londen) 47

Normandië herdenkingen 1989, 1994 en 1999 (Videoproduktie MFTM Maastricht) 77

On the same spot (gliderlandingen tijdens de herdenkingen 1990-1994, Joop Bal en Luuk Buist; Bal Bedrijfsvideo, 1995) MS 58

Ontsnapping over de Rijn (documentaire bij gelijknamige expositie / tentoonstelling over Pegasus I; Bal Bedrijfsvideo en Berry de Reus, 1999) 74

Onvoltooid Verleden (vergissingsbombardement op Nijmegen en Arnhem in februari 1944; Regionaal Bureau voor Toerisme Arnhem-Nijmegen) MS 117

Operation Varsity (Brits filmverslag over de aanval over de Rijn op 24 maart 1945; Royal Airforce Film Production Unit, 1945) 45

Paratroops (1942) 105

Particulier Tandarts Ph. J. Clous (8mm film, 18 september 1944, Utrechtseweg, Lebretweg; particulier, 1944) MS 28, 59

Pegasus I en II / Biesbosch Crossing (hulp die Nederlanders hebben gegeven aan ondergedoken Geallieerde militairen; Scorpio Film Productions) MS 39

Pegasus: the story of Airborne Force (1950) 105

Quarles van Ufford (Utrechtseweg, Dennekamp, 18 september 1944; particulier, 1944) MS 28

Return to the Cauldron (BBC Wales, 1984) MS 16, 17

Slag om Arnhem (1967, Stichting Film en Wetenschap Utrecht) MS 32 MS 63

The Animated Military History Series ‘Arnhem’ (Cromwell Productions – Line of Fire, 2001) 84

The Arnhem Report, the making of A Bridge too far (Britse filmdocumentaire) MS 64

The Battle for Arnhem MS 60, 61

Theirs is the Glory 69, 87, 93, 96, 101, 102, 103, 104, MS 16, MS 90, MS 94, 99, 106, 114

The Making of Theirs is the Glory 109

The True Glory; van D-Day tot VE-Day MS 62, MS 24

Thuiskomst (1945, R. Hornecker) (13)

Titel onbekend (interviews met voormalige Britse krijgsgevangenen en bevrijding van Duitse krijgsgevangenkampen in 1945) 72

Verzet in Ede MS 115

Vijftig jaar Airborne Wandeltochten (achtergrond en geschiedenis van de grootste eendaagse-wandeltocht van Europa; Bal Bedrijfsvideo, 1996) (63)

We’ll see you in september (documentaire over de 50e Airborne herdenkingen; Bal Bedrijfsvideo, 1994) 55, MS 56, MS 57

[1] Gemaakt in opdracht van Kreisverwaltung Kleve (1. Frontnähe, 2. Die Entschiedungsslacht, 3. Der Sprung über den Rhein)

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Vraag of reactie?
Laat hier uw reactie achter.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.